Problém s motorom alebo homokinetický kĺb?

1974 - 1992, 2008-

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Problém s motorom alebo homokinetický kĺb?

Príspevok od používateľa Hali »

čaute ako viete mam sciro konkrétne 1.4 TSI z DSG. Tento problém, ktorý sa vám pokúsim popísať sa prejavil pred 70000km. No takže idem na to. Jedná sa o to že keď s autom zabáčam tak počujem ako keby z ľavej strany pukanie, tak by som to nazval. Keď ale zas napr. idem s ním do kopca, tak auto sa správa ako keby chcelo skapať. Celé sa trasie a potom podstate vystrelí do predu. Samozrejme plyn pridávam z rozumom. Tento problém by som popísal tak ako keby ste autu s manuálnou prevodovkou pridali veľa výkonu pri nízkom zaradenom prevodovom stupni. Viem, že problém s DSG to nebude. Bol som v servise kde to napojili aj na počítač ale nič sa tam nenašlo. Snáď som vám to zrozumiteľne vysvetlil a dufám, že sa dočkám odpovede, ktorá mi naozaj pomôže.

lobo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.03.2017 16:23

Re: Problém s motorom alebo homokinetický kĺb?

Príspevok od používateľa lobo »

Zdravím,vedeli bi ste my poradit? mam scirocco 1.4 tsi 118kw,na aute my preblikol ček motora,tak som išiel na diagnostiku.Tam my vypísalo chybu prvého valca,tak som vymenil sviečky aj cievky,a ajtak to tam vypísalo znovu-niekedy sa mi zda ako keby auto občas pridusilo.Nevie my niekto poradiť čo to môže byť?

Napísať odpoveď

Návrat na "Scirocco"