Projekt G60

1988 - 1995

Moderátori: Peto corrado, Moderátor

Používateľov profilový obrázok
Peto corrado
Vodič
Vodič
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 27.02.2009 18:33
Bydlisko: Bratislava

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa Peto corrado »

mnooo ludkovia nechcem nic hovorit ale da sa zohnat aj na slovensku uz som par veci aj ja splasil tu na slovensku da sa je tu aj jedna VR6 na diely napiste co potrebujete skusim vyzistit najlepsie cez PM
VW CORRADO FOREVER

Používateľov profilový obrázok
Aikimato
Vodič
Vodič
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.09.2007 10:20
Bydlisko: Senec

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa Aikimato »

tak, nejaky ten update. Stresne okno nefunguje, tak islo von (je tam nieco polamane):
Obrázok

Na ceskom corrado fore som videl, ze to chalani menia rovno za preskleny z octavie I (ze presne pasuje a viac vydrzi) a velmi sa mi to zapacilo. Takze aj ja som si zadovazil taky :) Viem, ze zastanci origo stavu mozu mat namietky, ale mne sa to lubi :) Inak s tym zhananim sibru bola velka sranda, lebo som sa nechal okabatit jednym, ze to je siber z octI a ja hlupak som si to neodmeral :/ samozrejme, ze nesedel a bol z golfa 4ky. Tak som ho vratil naspat. Nastastie predajca suhlasil aj ked sa okunal, ze urcite pasuje aj na oct I. Ale prejazdil som no :( Aspon viem, ze nabuduce si musim davat vacsi pozor a neverit kazdemu. No ale potom som nasiel to spravne stresne okno (naozaj z oct I), ktore mi poslali domov a za cestu nic nechceli, tak som spokojny nakoniec :)

Dalej som vybral interier (sedacky, tapaciry) a nasiel kopec srobikov pohodenych, nejaky ten keksik, no bordel jednoducho :D
Obrázok

este taka mala drobnost, ale velmi ma potesila. Kamarat mi dal z passata b4 gumy na pedale . Hned je ten svet krajsi :)
pred:
Obrázok
po:
Obrázok

No a som velmi stastny prestastny, ze som zohnal kolesa Sebring G60 aj s puklickami :)
Obrázok

No tolko momentalne. Corrado caka na svoj cas, pride vyvaranie atd.
Naposledy upravil/-a Aikimato v 05.12.2012 21:04, upravené celkom 1 krát.
moj vrak :) http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=36&t=41657" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa lopo1 »

Pekne si sa zahryzol do projektiku

Používateľov profilový obrázok
semi003
Profík
Profík
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: 10.11.2012 20:15

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa semi003 »

tak jak kukám tvoj príbeh klobuk dole,,, kupoval si ho fakt z laskou v takom stave by ho málokdo kúpil kazdy ma rad lahku cestu ze kupim a jazdim nic neminiem ano krasna predstava ale co byto bolo prenas fanatikou do aut kebyze sa nemozeme hrabat v motoroch ,zhanat dieli a skraslovat nase krasky .... :wink: ja som svoje tiez ,,kupoval,, za zamerom origo stav a krasne vozenie na takej raritke ....drzim palce niekedy sa mozeme stretnut nemame to tak daleko :wink:
AUTOSERVIS-PNEUSERVIS
S-garage

Používateľov profilový obrázok
Aikimato
Vodič
Vodič
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.09.2007 10:20
Bydlisko: Senec

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa Aikimato »

Dakujem lopo1 a semi003, pochvala vzdy potesi :)

Inak semi003 mas pravdu. Presne to bol moj plan, zachranit dalsie corrado, ktore uz ma blizko k smrti. Kupit auto v lepsom stave, pomenit par veci a vozit sa, je fajn, ale nic pre mna :)

Samozrejme, mozeme dat stretnutie, ked to dokoncim, ale to este potrva :D Inak tvoje corrado som videl nazivo este ked ho mal Peto corrado. Pekny kusok, ziadny nevratny tuning. Take mam rad :)

uz dlho som nedal ziadne novinky o projekte G60, takze zopar detailov :

1. konecne sa mi podarilo poskladat svetla, lebo povodne boli v otrasnom stave. Dakujem Petovi corrado za poskytnutie starych svetiel vdaka comu som mohol vyskladat jeden funkcny par.

takze takto vyzeralo moje svetlo predtym :
Obrázok
a tu uz je poskladane, vycistene, nalestene "nove" svetlo :)
Obrázok
samozrejme mi to nedalo a musel som ich nahodit na auto, nech vidim vysledok priamo na mieste :) naraznik a maska sa mi uz nechceli vlacit a montovat.
Obrázok
Obrázok

2. Rozobral som predne celo a cistil som, co sa dalo. Ako bolo tam spiny nazbieranej riadne a samozrejme ako bombonik aj nejaka ta hrdza :D
A aby som nebol smutny, tak som zistil, ze chladic to uz ma spocitane a tecie. Jupiiii :D :D Aspon nemusim vodu vypustat :)

Obrázok

zatial tolko, roboty je stale vela, dufam, ze sa mi podari niekedy pocas zimy poriadne sa do toho zahryznut. No zatial to tak nevyzera :?
moj vrak :) http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=36&t=41657" onclick="window.open(this.href);return false;

jofindeles
Vodič
Vodič
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 16.10.2010 21:13

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa jofindeles »

držím ti palce :)
MKII & MKIII

Používateľov profilový obrázok
semi003
Profík
Profík
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: 10.11.2012 20:15

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa semi003 »

tak ja mam este tiez co robit na auticku neni cukrik ale bude ! :wink: servo mi furt nejde to ma stve ani kridielko .....vyfukovy ystem idem robit ked nazbieram material ....tak aaj mne to potrva trosku potom to bude velkolepe stretko :mrgreen: :wink: .,...tie svetla ti zavidim chcel bysom origo
AUTOSERVIS-PNEUSERVIS
S-garage

Používateľov profilový obrázok
Aikimato
Vodič
Vodič
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.09.2007 10:20
Bydlisko: Senec

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa Aikimato »

Tak cca po mesiaci sa zasa hlasim vo svojej teme :) Za ten cas sa udiali nejake tie pokroky.

Vyfuk na aute bol v dezolatnom stave ako ste uz videli, stredovy tlmic som tam vobec nemal, tak som si teda zakupil novy stredovy diel a koncovy tlmic :)
Obrázok
detail na stred :)
Obrázok
koncovy diel a vsetko co k tomu patri :)
Obrázok

Povodne som chcel kupit original VW, ale ked som uvidel cenu, tak sa mi pretocili panenky :) Tak som rozmyslal, ze by som dal nieco z golfa 2 od Bosalu, ale nakoniec som nasiel na ebayi takyto komplet za rozumnu cenu od znacky IMASAF , precital som si nejake recenzie od uzivatelov a bolo rozhodnute :) Som spokojny :)

Dalej sa pracovalo na odstranovani hrdze :) Co to som pofotil, len to musim este potriedit ;) Coskoro pridam nove photos :)
moj vrak :) http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=36&t=41657" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
semi003
Profík
Profík
Príspevky: 1040
Dátum registrácie: 10.11.2012 20:15

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa semi003 »

pekne pekne i my ideme robit vyfuk komplet ale rury jeden tlmic v strede jeden komcovy ten ovalny co mas novy ten vyhadzujem :D
AUTOSERVIS-PNEUSERVIS
S-garage

Používateľov profilový obrázok
Aikimato
Vodič
Vodič
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.09.2007 10:20
Bydlisko: Senec

Re: Projekt G60

Príspevok od používateľa Aikimato »

no teda :D Ty ten stred vyhadzujes, ja ho zasa chcem naspat :) Chcel by som taky decentny zvuk, lebo teraz to huci, duni, rezonuje a to mi nie je po chuti :) Akoze verim, ze znacny podiel na tom maju aj tie eska pasky na ktorych vyfuk drzi :D Uz sa velmi tesim, aky bude zvuk, ked vymenim vyfuk :)

No ako som spominal, tak sa pracovalo na odstranovani hrdze, konecne taky vyraznejsi pokrok v tejto oblasti. Konecne je vyvarene :)
Tuto jeden zaber este pred tym ako sme vytlacali pravy stlpik. Bolo nutne ho potlacit cca pol centy. Teraz uz je to ako ma byt, dvere sedia ako maju :)
Obrázok
jeden zaber spredu, sorry, trocha rozmazany, triasli sa mi ruky :D
Obrázok
opravena hrdza vpredu :) uz sa tesim, ked pojde aj motor von :)
Obrázok
detail pravej strany, kus kde by mal drzat blatnik bol uplne odhnity, tak bolo nutne navarit novy kus. Uz chyba len navrtat dieru :)
Obrázok
tak a tu sa pracovalo na zadnom blatniku, bohuzial som nenafotil ako sa to vybrusilo od hrdze a osetrilo :/ To uz faza s vrstvou gitu.
Obrázok
zaber na zadny podbeh, ten bol hnily tak , ze uz viac ani nemohol byt. Tak sa teda riadny kus vyrezal a nahradil novym plechom. Tak konecne nebude tiect voda za blatnik :)
Obrázok
pravy predny podbeh uz ma tiez formu, predtym tam bola diera, ze som tam strcil ruku :)
Obrázok

inak este som zabudol spomenut, ze cez tyzden som vybral z auta koberec, lebo strasne smrdel, tak som si povedal, ze to teda vyberiem a vycistim. Pod nim som samozrejme nasiel lahodky vo forme hrdze :D Bolo nutne kus vybuchat, lebo to bolo preliacene, no a vyvarit, lebo ked sa to vybuchalo, tak sa to zlomilo :)
Obrázok

Obrázok

Tak zatial tolko :) Verim, ze v blizkej dobe sa budem hlasit s dalsimi novinkami :)
moj vrak :) http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=36&t=41657" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď

Návrat na "Corrado"