nastavenie radenia rychlosti

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
miro.bocan
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 29.09.2018 19:02
Bydlisko: Košice

nastavenie radenia rychlosti

Príspevok od používateľa miro.bocan »

zdravim, chcel by som sa opytat, ci to uz niekto robil z vas ....

stalo sa mi, ze mi servisak nalial do prevodovky husty olej, a dokonca ne original, a v zime som mal problem zaradit rychlost ... vymenil som olej no rychlosti sli stale zle radit, tazko ... ratam ze este sa asi kus zmiesal s tym starym a nerobilo to dobre ... potom som premazal tiahla, paku a vymenil zase olej za original aky tam ma ist, dolial presne tolko kolko ma byt, no po zakladnom nastaveni radenia rychlosti mi nesla zaradit dvojka .... postupoval som presne podla navodu, vsetko islo tak ako ma ist, ziaden problem ... len proste som nevedel zaradit dvojku vobec .... ked som sa kus s tym pohral a steloval tiahla, tak uz to bolo lepsie, islo viac menej dobre .... ale stale to neje na uplne 100%, ide lahucko no obcas pocitim aj maly odpor pri radeni nepravidelne na vsetkych rychlostach, ale inac ide lahucko.... a prestala mi ist spiatocka co sa tyka svetla a senzoroch, ako keby som ju nemal zaradenu, ale moze byt problem v snimaci, skusim ho vymenit za novy .....


cize je mozne, ze po dobrom nastaveni radenia, presne podla navodu neviem zaradit rychlost?
ak sa s tym uz niekto stretol, trapil, nech mi napise svoju skusenost, alebo co si o tom mysli ... spojka je nova, ma mozno rok, prevodovka repasovana rok a pol dozadu... spojku som aj odvzdusnil ale nebola zavzdusnena a ide dobre, nerapci, nesmyka ...
Golf 5 GOAL r.v. 2006 1.9 TDI 77KW 6 kvalt

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"