Jetta MK5 nefunguju hmlovky

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
K2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.07.2015 23:00

Jetta MK5 nefunguju hmlovky

Príspevok od používateľa K2 »

Zdravím, mám problém s prednými hmlovkami na VW Jetta 1.9 TDI 2005. Nesvietia keď ich zapnem normálne vypínačom. Keď ich zapnem pomocou VCDS, tak idú. Nemám originálny vypínač, objednal som taký ten s funkciou AUTO a svetelným senzorom
ale už dávnejšie. No aj tak mi napadlo, či to nebude tým, a vymenil som ho za pôvodný, originálny vypínač a žiadna zmena.
Mám aktivované denné svietenie, tak som skúsil deaktivovať, ale tiež nič. S ničím iným som sa vo VCDS nehral, žiadny cornering a pod. Proste prestali reagovať na vypínač.
Stretol sa s týmto niekto?
Ďakujem za rady.

Používateľov profilový obrázok
Maher
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 24.05.2012 14:15
Kontaktovať používateľa:

Re: Jetta MK5 nefunguju hmlovky

Príspevok od používateľa Maher »

mas hmlovky original alebo dorabane mna napadlo ze ci sa ti nemohol prerusit alebo vytiahnut niekde kabel co ide z prepinaca svetiel ked ti idu zapnut cez VCDS ale nie cez prepinac
VW Golf V 1.4 16V Black

K2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.07.2015 23:00

Re: Jetta MK5 nefunguju hmlovky

Príspevok od používateľa K2 »

Hmlovky su original. S tým konektorom na vypínači, kde sa napája kábel (ak myslíš to) som skúšal trochu "baštrngovať" či nie je kontakt zlý. Ale nič.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Jetta MK5 nefunguju hmlovky

Príspevok od používateľa dream7000 »

pokial ich zapnes cez vag nebude chyba od bsg ani v napajani po kabli k hmlovkam, chybu hladaj v kabli od bsg k vypinacu, resp. samotnom vypinaci

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"