Spuštanie ventilatora

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
jojo1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 30.06.2016 08:53
Bydlisko: Sereď

Spuštanie ventilatora

Príspevok od používateľa jojo1 »

Ahojte,mam nasledovny problem...Ide o Golf V 1.9 tdi 66KW 2008 s DPF.Otocim klucom a rozbehne sa ventilator na plne otacky aj pri studenom motore.je tam len jeden ventilator.klima je prazdna,ventilator sa rozbehne pri studenom motore,ide aj ked je zohriaty.Vymenil som cidlo teplota na lavo od baterky na bloku motora a nič.Viem su tu uz temy na podobny problem ale ziadne riesenia.Diagnostika nepise ziadny problem az na nizky tlak v klime.Kto by mi poradil co s tym je?cidlo na chladici?ine ma nenapada.Dik za rady.

Používateľov profilový obrázok
jojo1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 30.06.2016 08:53
Bydlisko: Sereď

Re: Spuštanie ventilatora

Príspevok od používateľa jojo1 »

jojo1 napísal:Ahojte,mam nasledovny problem...Ide o Golf V 1.9 tdi 66KW 2008 s DPF.Otocim klucom a rozbehne sa ventilator na plne otacky aj pri studenom motore.je tam len jeden ventilator.klima je prazdna,ventilator sa rozbehne pri studenom motore,ide aj ked je zohriaty.Vymenil som cidlo teplota na lavo od baterky na bloku motora a nič.Viem su tu uz temy na podobny problem ale ziadne riesenia.Diagnostika nepise ziadny problem az na nizky tlak v klime.Kto by mi poradil co s tym je?cidlo na chladici?ine ma nenapada.Dik za rady.

Vyriesene.........Vymeneny spinac tlaku klimatizacie....vo vnutri štekru boli stopy kontrastnej latky ktorá sa pridava pri plneni klimy na zistenie uniku.Po vymene tohto tlakoveho spinaca - ventialtor sa uz nespusta pri studenom motore,ak to niekomu pomoze.
a dik za odpovede. :twisted:

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Spuštanie ventilatora

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Zacalo to robit aj mne akurat ze mne prestal svietit aj climatronic :/ dnes som z toho na prasky :D


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Spuštanie ventilatora

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Neviete prisim kde vsade su poistky klimatizacie ?? Golf V alebo cohokolvek co s tym moze suvisiet ? Diagnostika nevidi climatronic vobec .

Este taka drobnost diag mi ukazuje tlak chladiva 7.5 baru. Nikde som ake nenasiel kolko by to malo byt.

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Spuštanie ventilatora

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Strelena poistka c 16 :O

Panel climatronicu uz ide ziadna chyba ale klimu nespusta :/


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"