Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

jehovista
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.07.2011 17:15
Bydlisko: KE

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa jehovista »

Nevolaju ta blesk?

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa bengal »

Miro.bocian

Keby si si bol všimol on má iný typ toho PTC kúrenia ako si ty pridal obrázok. Na tom jeho neprepájkuješ nič, lebo ho ovláda riadiaca jednotka motora ktorá ho zopína cez relé.

Než to do tvojho ide + - a can.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Používateľov profilový obrázok
miro.bocan
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 29.09.2018 19:02
Bydlisko: Košice

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa miro.bocan »

Ked menil vyhrevne teleso a bolo po probleme, chyba je vo vyhrevnom telese a nie rj, stacilo rozobrat plastovy kryt a pozriet sa na chybu... Je jedno aky typ motora ma
Golf 5 GOAL r.v. 2006 1.9 TDI 77KW 6 kvalt

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa bengal »

Prečítaj si ešte raz čo som napísal :wink:

Ty si písal, že si si svoje opravil, on dal jasne foto kde vidieť, že to má roztopené. Tak čo riešiš ? A aký typ motora ?
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Používateľov profilový obrázok
foksik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 29.11.2009 12:32
Bydlisko: Sološnica

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa foksik »

miro.bocan napísal:
zbytocne si objednaval nove, pretoze stacilo len odkliknut ten plastovy kryt pri spirale a s pajkovackou prepajkovat vsetky rezistory ... ja som to mal tiez ko, prepajkoval som minuly rok a hreje zas a ani vag nehadze chybu .... oprava zadarmo, praca na hodinku dve s montazou ... tie kontakty pajky pri rezistoroch totiz su nafigu ... bezny problem, stacilo googlit, mohol si usetrit 250e ....

Takáto pomoc je naozaj super. Napísať niekomu po mesiaci od vyriešenia problému, že "toto si mal robiť".. Teraz sa so svojou radou môžeš fotiť, ďakujem ti za ňu pekne. Ale inak - nie som elektrikár a ani nechcem byť. Určite by som nepájkoval žiadne odpory. Nepotrebujem si kvôli tomuto dovŕtať aj zvyšok auta, keby to tam malo potom robiť nejakú neplechu.. Za 250 € som dostal modifikovaný diel, kde už hádam chlapci odstránili detské choroby. Nebolo to zadarmo, ale bolo to na istotu. Opravovať áno, ale každý len do úrovne svojich schopností!
Do práce: VW Jetta, 1.9TDI, BLS 77kW;
Pre zábavu: Lancia Delta HF Turbo 1.6 103kW
..benzín, samozrejme!

Používateľov profilový obrázok
miro.bocan
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 29.09.2018 19:02
Bydlisko: Košice

Re: Zápach z kúrenia Jetta 1.9 TDI 77 kW BLS

Príspevok od používateľa miro.bocan »

to co som pisal neje pre jeho priprad, ja som si to neprecital cele, myslel som ze mu len nehreje alebo zle ... jemu sa to roztavilo ... cize musel kupit novu, moja chyba
Golf 5 GOAL r.v. 2006 1.9 TDI 77KW 6 kvalt

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"