Zapojenie stmavovacieho zrkadla

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
cichri
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2018 11:40

Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa cichri »

Ahoj,
Potreboval by som radu ohladom zapojenia stredneho spetaku so zatmavovanim
Kupil som Golf 5 ale mam v nom obycajny spetak bez stmavovania a senzorov ... akurat ze auto ma automaticke svetla a aj packu stieracov s polohou pre automaticke stieranie, diag pise chyby senzorov ... asi preto ze tam proste niesu ... niekto asi vybral spetak so senzormi a dal tam obyc
Chcem kupit zatmavovaci so senzormi a napojit to nech vsetko funguje ale neviem kam to ako zapojit ... uz som skusal hladat na google aj youtube a nic som nenasiel ... rozobral som tu stropnu konzolu jak je svetlo ale ziadny volny kabel som tam nenahmatal
Moze mi niekto povedat/odfotit kam sa to napaja ? Nech viem ci musim od niekal rahat kable alebo len zle hladam a su tam
Mohol by mi tiez niekto odfotit ako vyzera vnutro bocnych spetakov ktre maju automaticke sklapanie ? Lebo mam na to tlacitko ale nefunguje sklapanie tak by ma zaujimalo ci to aj ma sklapat ale je tam niekde chyba alebo je tam len fake joystick

cichri
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2018 11:40

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa cichri »

V stropnici pri skle mam aj prazdnu dieru na kabelaz a plasty

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa frflos »

...ak mas nakodovane nieco co v aute nemas, tak ti bude vyhadzovat chybu a stmievatelny spatak nema nic so svetelnym a dazdovym senzorom. Tie su v drziaku spataka na celnom skle
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

cichri
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2018 11:40

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa cichri »

Lenze ja tam nemam drziak sletaka ja tam mam len obycajny spetak jak z felicie
Chybu hej ale na co by tam niekto daval vypinac s automatickymi svetlami a packu stieracov s automatikou

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa frflos »

...to nikdy nevies co to bolo za majitela pred tebou. Vypinac s qutomatikou by som pochopil, ze dal kvoli automatickym svetlam, ale preco aj packu stieracov to uz neviem. Ale logickejsie mi pride, ze menil celne sklo a so senzorom sa mu videlo drahe, tak dal obycajne a spatak z felicie. Skus pozriet pod stropnicu co tam mas poschovavane
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

cichri
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2018 11:40

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa cichri »

Praveze to ze som mal dole ten kryt na svetlo aj so svetlom a smatral som tam rukou a nic som nezachytil ... preto by ma zaujimalo odkial napriklad vedie ten kabel na ten spetak nech mozem pozriet ci vobec je tam nieco natiahnute alebo nie a tak

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa janosik93 »

chce to elsu do ruky so schemamy a prejsť to cele a skontrolovať
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
synko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 10.09.2017 20:24
Bydlisko: Košice

Re: Zapojenie stmavovacieho zrkadla

Príspevok od používateľa synko »

Ahojte, ja riesim opacny pripad. Domontoval som samostmievacie zrkadlo a dazdovy senzor. Dazdovy senzor som rozbehal, spusta sierace, automaticky zapina a vypina svetla. Ostalo mi uz len zapojit zrkadlo so stmievacom.
Jeden kabel kostra, ostali mi este 2. Predpokladam + napatie a jeden do CANu? Nemate niekto schemu, lebo tu som pouzil na senzor asi nezahrna zapojenie zrkadla. Vid priloha.
Prílohy
schema
schema
TOURAN 2007, 1.9 TDI/77 kW (BXE)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"