Zatekanie do golfa5

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

tomi4444
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.11.2013 18:27

Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa tomi4444 »

poprosim o radu pri zatekani do zadneho kufra. Ked prsi mam mokre zadne sedacky zo zadu ak vyberiem koberec nad rezervou je to tam vzdy mokre a steka to pod zadne sedacky. Skusali sme liat vodu aj cez svetla nic, cez zadne dvere nic, potom sme prisli na poskodene tesnenie na kufri. opravil som to a sedacky su stale mokre. Neviem ako na to ,dakujem za radu.

Používateľov profilový obrázok
Lewik777
Vodič
Vodič
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.08.2011 14:41
Bydlisko: Trnava

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa Lewik777 »

Ja som tiez riesil tento problem na svojom aute a to tam kde mam rezervu mi stala voda po kazdom dazdi tak som rozobral tapacir vzadu a zistil som ze je to z odtokovych trubiek bola upchata.
Prefukal som to a zalepil pekne silikonom a odvtedy pokoj.Len to bolo tym ze mam stresne okno siber neviem ci ty vzadu nieco take mas?

Používateľov profilový obrázok
pernik-717
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 393
Dátum registrácie: 16.05.2011 21:01
Bydlisko: Trebišov

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa pernik-717 »

ja som mal tiez problem s tymto a ked som skusal liat vodu tak mi pretekalo a voda sa liala z svetielka co mam v kufri :)
potom som dosiel nato ze ak som otvoril kufrove dvere a co su tam prechodky kabelaze v tej ochrannej gume ci co to je tak tie som mal puknute...zalepil silikonom a mam pokoj

Používateľov profilový obrázok
Andrejito
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 12.01.2012 23:54
Bydlisko: Žilina

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa Andrejito »

riesil som ten isty problem, tieklo mi to cez zadne svetla tak som z hora dal silikon, a problem vyrieseny,
VW GolfV 1.4 16V 59kw, 2007
_____________________________________________________

DAS AUTO - http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=81&t=36065
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gionta
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 11.02.2013 14:29
Bydlisko: Medzi Bratislavou a Košicami :)

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa Gionta »

Neviete kade može zatekat pod koberček spolujazdca? (pod nohami) nemože to byť z klimatizacie?

EDIT: vo vyznačenej časti ked zatlačím rukou koberec tak mám mokrú ruku. Má niekto skúsenosť?
Prílohy
20131123_133548.jpg
VW Golf GTI Performance

Používateľov profilový obrázok
Gionta
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 11.02.2013 14:29
Bydlisko: Medzi Bratislavou a Košicami :)

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa Gionta »

sory za spam, nikto nič?
VW Golf GTI Performance

Používateľov profilový obrázok
tristan
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17.08.2008 00:58
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa tristan »

Mozno to tecie cez dvere, popod prahovu listu a zbiera sa to na podlahe pri nohach spolujazdca. Skus dat prec plast co lemuje koberec..z casti odhrn aj koberec....sadni do auta a pomocnik nech ti leje strieka vodu na dvere na okno a mozno prides na pricinu zatekania
VOLKSWAGEN

Používateľov profilový obrázok
stefan-s
Vodič
Vodič
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 01.04.2013 20:38
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Kontaktovať používateľa:

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa stefan-s »

Ahojte, ja mám problém s rovnakým menovateľom - voda v kufri (GOLF 5). Dnes celý deň pršalo a keďže som si už pred 2 týždňami našiel vodu v kufri - tak som si to šiel z práce rovno skontrolovať. A žiaľ bol mokrý koberček v kufri na miestach v červenom krúžku viď foto. Ostatné časti kufra a koberčeka boli suché... Neviete niekto kadiaľ by mi mohla pritekať voda, keď mokro bolo len na vyznačených miestach a odtiaľ sa samozrejme navlhčila aj zadná sedačka.
PS: čo je to za krytka (viď žltý krúžok).

Obrázok Obrázok
VOLKSWAGEN GOLF VI - 1,2 TSI (77kW/105PS)
Registration date: 11/2012
Obrázok

maros.kostelnik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.02.2015 09:00

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa maros.kostelnik »

Ahoj. Mam presne ten isty problem. Myslel som si, ze to bolo cez tu krytku co mas v zltom kruzku, kedze som ju mal deravu. Vymenil som ju, zasilikonoval, ale nepomohlo. Dnes som zistil, ze to zateka cez nejaku odvetravaciu mriezku ,alebo neviem co to je, pod tapacirom na lavom boku vzadu medzi svetlom a kolesom. Zatial neviem ako to opravit. Mozno staci silikon.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Zatekanie do golfa5

Príspevok od používateľa dream7000 »

musis dat dolu naraznik, potom tu mriezku mozes dat dolu su na nej take klapky ktore su pritlacene a ked buches dverami, tlakom nadskocia,tlak vzduchu vyjde von a zase klapky ostanu pritlacene

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"