Golf 5 poškodené čelne sklo

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
stankec25
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02.03.2018 17:10

Golf 5 poškodené čelne sklo

Príspevok od používateľa stankec25 »

Ahojte nedávno som si vsimol že mám na čelnom skle take bodky cierne myslel so si že to je od much ale nejde to zmyť pozrel som sa nato bližšie a vidím že akoby niekto blízko autá flexou robil Abo niečo veľa bodiek mám na čelnom skle poškodené

Mám poisťovňu kooperativu musí to uznať s preplatiť ? Lebo stačí mat podľa zákona už základne PZP vraj

Alebo koľko stojí sklo take ? Totálne som nasraty neviem kedy a kde sa mi to stalo nevsimol som si :/ čo mám robiť


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Don
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 01.04.2017 19:43
Bydlisko: Metropola východu

Re: Golf 5 poškodené čelne sklo

Príspevok od používateľa Don »

Ak mas HP tak si to daj spravit cez nu, netreba ti vinnika, ak nemas HP a mas PZP tak by si potreboval niekoho kto ti to urobil. Alebo si to daj urobit na vlastne naklady. Zalezi co tam mas za celne ale nestoji to zas az tolko....
VW Passat B7 Variant 2011 CFFB

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Golf 5 poškodené čelne sklo

Príspevok od používateľa frflos »

...z tvojho pzp ti to nikto nepreplati jedine v tom pripade, ak mas k nemu pripoistene celne sklo a pokial nie je rozbite, prasknute a nie je to v zornom poli, tak by som to neriesil
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

stankec25
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 02.03.2018 17:10

Re: Golf 5 poškodené čelne sklo

Príspevok od používateľa stankec25 »

Tak pridám foto neskôr ak sa to bude dať odfotiť aby bolo vidno proste vyzerá to jak bodky cierne nakope ako veľmi to nevadí ale predsa

Nové stojí pozeral som 100€ či vie niekto lacnejšie ? + robota koľko stojí asi ??


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"