Golf 5 sdi skuska

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
kepo333
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 04.03.2011 17:09
Bydlisko: spišska nova ves

Golf 5 sdi skuska

Príspevok od používateľa kepo333 »

Ahojte chlapi, rozmyslam nad kupov golfa 5 sdi, kedze jazdum kratke trate, no nikdy som sa v tom neviezol, nema niekto v okoli snv tento typ? Chlel by som to iba vyskusat aby som vedel ci do toho ist. Ak by nahodou poslite mi mail na marekkepo333@gmail.com
Ďakujem.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2086
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Golf 5 sdi skuska

Príspevok od používateľa dream7000 »

sdi je v golf 5 ako šafránu málo, nie je to žiadna raketa 55kW, má malý krútiaci moment ,je trochu hlučnejší....v starších autách SDI napr. golf IV, resp. octavia I, fabia I sa dá povedať, že nezničitelný pri základnom servise tu nájdeš niečo v teoretickej rovine
http://www.autorubik.sk/clanky/volkswag ... lahlivost/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.autorevue.cz/nabidku-motoru ... i-doplneno" onclick="window.open(this.href);return false;

osobne by som radšej šiel do 1,9 TDI BKC/77kW, 6 rýchl.....

Používateľov profilový obrázok
kepo333
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 04.03.2011 17:09
Bydlisko: spišska nova ves

Re: Golf 5 sdi skuska

Príspevok od používateľa kepo333 »

No tdi som mal, octaviu 2 a za 4 roky som vymenil 2 krat turbo, skratka do prace mam 3 km, a prevazne jazdim po meste. Pred rokom som kupil focus 2 facelift 1.6 benzin, som spokojny, no az na tu spotrebu...

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Golf 5 sdi skuska

Príspevok od používateľa Lookisvk »

My jazsime uz 12 rokov tdi po meste asi 6 aut a ziadne turbo sme nikdy nemuseli menit. Tak isto mam uplne cisty egr ventil.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"