G5 Výmena budikov

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Používateľov profilový obrázok
Ľubowrf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.03.2018 18:35

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa Ľubowrf »

Zdravím je tu niekto z okresu Čadca-Žilina ? kto by vedel vyčítať pin z budíkov a nakodovať nové jedná sa o dorábku s polodotu na maxidot na vw golf 5 2006 benzín ? Vďaka :-)

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa janosik93 »

ja s tým nemam problem
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Ľubowrf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.03.2018 18:35

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa Ľubowrf »

Pri výmene budíkov za maxidot a zadani pin do VCDS, 25 immo - Prisposobenie mi píše kanál neni prístupny aj ked zmením hodnotu na 02 ? Máte niekto s týmto skúsenost ? Na foto sice nieje vybraný kanal ale aj ked zmenim kanal na kodovanie(prisposobenie imo) stale ista hlaska ,čakal som aj 50 min a stále nič Ďakujem

https://zizucr.rajce.idnes.cz/Vw/" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa janosik93 »

mas oba piny? dalšia vec, ake budiky meniš za ake?
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Ľubowrf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.03.2018 18:35

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa Ľubowrf »

Mám vw golf 5 1.4 55kw, rv 2006, polodot je visteon. Nové budiky su s 1.6 benzín ale 2008 a výrobca VDO, jeden chalan mi vyčítal pin a nastavil nové budíky teraz je pin na oboch rovnaký tak ak dam 25 immo a zadam pin ukaze ze prijatý ci na nových alebo starých. Ale na Vdo maxidot klúče nie a nie nakódovať, menil sa aj čip v klúči.

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa janosik93 »

musiš ho vymeniť, ale najprv predpripraviť . treba do imo čipu nahrať nejake udaje o aute. Inak ti to nepojde. robíš sa ta napr SMOK-om, abritus, pripadne niečo ine
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Ľubowrf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.03.2018 18:35

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa Ľubowrf »

Abritus mal ten chalan čo sa pokúšal prispôsobit tie budíky, ale neúspešne, a to už tých maxidotov naprispôsoboval kopec, spomínal že radiaca jednotka odmieta klúč :-/
Po cz fóre som našiel že sa môže jednať o fazit budíky ktore su od rv 2008 a v tomto som už zamotávam :-/

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa hawkeye »

Budiky nefazitve - immo3 , fazitove - immo4 pouzivaju rozdielne immo cipy ,na prisposobenie immo 3 staci pin povodnych a aktualnych a ide to aj cez vcds, immo 4 ma pin ale cez vcds to nespravis treba hore uvedene zariadenie.Ak sa jedna o immo 3 najprv treba spravit immo a az potom kluce inak ti neotvori adr 25 kanal 1.Prihlasenie do adr 25 pin novych budikov,kanal 50 pin starych budkov kde SI po zadani pinu prevezme imobilizer udaje z motorovej jednotky a az potom ak vsetko sedi(kontrola v adr 17 alebo 25 merne hodnoty bude tam vin a VWZ tvojho vozidla ktore je rovnake z motorovkou)A az po tomto sa ti po zadani stareho pinu daju prisposobit povodne alebo na vozidlo prednahrate kluce( adr 25 kanal1). Ak su budiky immo 4 povodne kluce nerozbehas a je otazne ci bude s nimi komunikovat ABS jednotka.
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Používateľov profilový obrázok
Ľubowrf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 13.03.2018 18:35

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa Ľubowrf »

je to immo4 ABS pípa. V kľúču bol menení aj chip žiaľ nepomohlo.

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: G5 Výmena budikov

Príspevok od používateľa hawkeye »

Ak je tak ako pises tak na VCDS zabudni ani spravny pin ti nepomoze na sparovanie z motorovkou, namontovat spravne abs do auta
prpocitat immo 3 na immo 4 a vsetko pojde.
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"