Ventilator

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

stanomx
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 11.08.2013 12:49

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa stanomx »

diagnostika neznamená kliknúť na pamäť závad a prečítať si chyby

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa Lookisvk »

To senzor je pekne vidiet v diag. Neviem ale uz kanal. Stacilo ho zakryvat rukou a pekne bolo vidiet ako sa meni intenzita.

Pokial je snimac v prdeli a odisiel tak ze hadze odpor ako keby nan na 100 percent valilo slnko tak sa snazi co najrychlejsie vychladit auto aj ked sa ti nepusti klima kvoli zime.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dubacikzh »

Ahojte...tak ja mam ten isty problem..nemusim mat ani nastartovate iba kluc v prvej polohe a pusti sa ventilator..diag pise snimac g62.vymenil som obidva aj na motore aj na hadici chlada nepomohlo...nemate niekto schcemu nech prepimam konektor?alebo vyriesil uz niekto tento problem?dakujem
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa jjaannoo »

Ja som už 3x menil čidlo teploty chladiacej kvapaliny (G62) čo je vedľa motora a nepomohlo. V diag. stále píše že impausible signal. A ventilátor sa mi roztočí keď je vonku 0 až -8 cca. Ty si na chladiči menil aké čidlo?

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dubacikzh »

No takto...auto ma dve cidla teploty vody..jedno mas na motore v tom plaste hej?to je cislo co ti ukazuje teplotu na budikoch popripade mozno aj na startovanie kolko nafty ma dat atd...a druhe cidlo je pri chladici ktore ma.na starosti ked sa prehreje voda tak pusti ventilator...obidve cidla su rovnake len maju inu funkciu v aute...to na ventilator je priblizne medzi baterkou a chladicom na hadici
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

jjaannoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 07.03.2016 13:49
Bydlisko: Lubotin

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa jjaannoo »

A taktiež ma označenie G62? No musím na to pozrieť, som zvedavý.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa frflos »

...ked idu vetraky hned po zapnuti kluca, tak pravdepodobne odisla RJ vetrakov a ta je priamo na ventilatore, takze vymena ventilatora
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Ventilator

Príspevok od používateľa dubacikzh »

Mozem sa nato pozriet ak mi povies kde je...lebo takcako to mavali predtym na nohe tak tam neni...ale kedze mi pise porucha snimacu tak nvm nvm ale moze byt ze ta riadiaca jednotka je poskodena a preto pise poruchu snimaca g62
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"