Golf 5_mf volant / polodot / RCD 510

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
mvlado
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2017 15:16
Bydlisko: Bratislava

Golf 5_mf volant / polodot / RCD 510

Príspevok od používateľa mvlado »

Ahojte, som tu novy tak sa vopred ospravedlnujem, ze vytvaram novu temu. Cital som tu viacero podobnych diskusii, ale stratil som sa v roznych castokrat protichodnych nazoroch/radach tak chcem zacat nacisto.

Niekde tu na fore som medzi riadkami cital info, ze 3-ramenny MF volant pre golf 5 mi nebude fungovat na prepinanie kanalov/stanic/pesniciek atd.(mam RCD 510), pokial nemam maxidot iba polodot.
Je to tak ? Ak ano, je prosim vas mozne kupit len ten maxidot displej a prerobit to, alebo musim kupit uplne cele nove budiky?

Pre blizsie objasnenie:

Momentalne mam klasicky 3 ramenny volant a obycajne packy. Mojim cielom je taky upgrade na MF volant + tempomat
Moj servisak povedal po napojeni cez PC, ze auto by to malo byt schopne dat.
Ze potrebujem kupit:
1)MF volant - airbag sa pouzije zo stareho volantu >>> uz som objednal 3-ramenny s MF
2)podvolantovku >>> uz som objednal - highline - mala by podporovat vsetko
3)packu na tempomat s dopajacim kablikom >>> este musim objednat. Na co si mam dat pozor pri nej ?

no a ked som toto vsetko prebrowsoval po nete tak som si nahodou precital, ze mi to nakoniec bude cele na prt, lebo mi aj tak nepojde prepinat hudba na tom volante ( co je moj hlavny dovod )
Prepacte za sloh, ale som v tom laik a zakazdym ked som chcel nieco kupit som zistil, ze vsetko je so vsetkym prepojene a som z toho celeho jelen.

za akekolvek rady budem velmi vdacny
vlado
VW GOLF 5, 1.6 FSI 85kW, r.v. 2006

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Golf 5_mf volant / polodot / RCD 510

Príspevok od používateľa dream7000 »

display ti menit nepomôže, musíš celé budíky, okrem toho nejde to len vymeniť, pretože g5 ma immo v budíkoch, t.j. najlepšie zohnať budíky s maxidotom pre benzín v tvojom roku výroby, potom po kabli prečítať a prehrať, okrem toho nepíšeš akú maš v aute podvolantovku ani aku si objednal....je ich veľa typov, tempomatové páčky pre tvoje auto starý potisk ale pojde aj nový potisk t.j. 1K0953513A ale pojde aj 1K0953513G

mvlado
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2017 15:16
Bydlisko: Bratislava

Re: Golf 5_mf volant / polodot / RCD 510

Príspevok od používateľa mvlado »

dream7000 - Diky moc za odpoved. Nabuduce sa radsej pojdem hned sem poradit pred tym nez nieco objednam. Pokusil som sa zrusit objednavku, hadam nebude este neskoro...

IDcko tej podvolantovky som neudal, lebo mi ho ani ten predajca neudal. Napisal mi iba, ze ide o HIGHLINE podvolantovku, cize by mala podporovat vsetko
Na tu podvolantovku co mam v aute teraz moj servisak povedal, ze ju treba vymenit ak chcem MF volant, ze to nepodporuje - tak som to dalej neriesil

Kedze si to cele ale vyzaduje este aj kupu budikov atd. atd. tak sa na to asi vykaslem. Nechcel som z toho robit taku velku investiciu (predsa len to je stare auto).
Necakal som, ze budem musiet tolko dodatocnych veci koli tomu menit - celkom kocurkovo pre mna

kazdopadne ti dakujem za odpoved
v.
VW GOLF 5, 1.6 FSI 85kW, r.v. 2006

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"