Kluce

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
MarkVGti
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 07.08.2011 09:28

Kluce

Príspevok od používateľa MarkVGti »

Ahoj ludia mam taky problem od G5ky mam normalne 2 kluce jeden pouzivam a ten druhy teda kedysi bol pouziany ale jeksi uz neide pravdepodobne baterka tam uz odysla,na aute nemam ale na dverach vodica zamok,,on predosli majitel ho vybral,(to kvoli asi nejakym nepovolenym zasahom) a tak auto samozrejme otvaram len dialkovym,,vymenil som baterku v tom nahradnom nefunkcnom kluci ktory predtym sice troska len svietil,,ale teraz uz vobez nesvieti nefunguje myslim dialkove,,neviete ako ho znova nakodovat??bez toho aby som ho bral znova na pc? za normalnu odpoved dakujm

Používateľov profilový obrázok
peter236
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.02.2008 15:47
Bydlisko: Trenčín

Re: Kluce

Príspevok od používateľa peter236 »

ak predtym svietil a teraz po vymene baterky nesvieti, nedal si baterku opacne?
Golf IV 1,4 16V
Golf V 1,9 TDi 77kw
Golf VII 1,4 TSI 92kw DSG

atino11
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 03.06.2011 20:26
Bydlisko: Bratislava

Re: Kluce

Príspevok od používateľa atino11 »

Bez diagnostiky podla mna nejde priučiť.A je možné že už nie je funkčný takže pokial nepôjde ani po priučení tak jedine nový..

MarkVGti
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 07.08.2011 09:28

Re: Kluce

Príspevok od používateľa MarkVGti »

Ten kluc predtym fungoval len troska svietila ledka na cerveno ked sa zatlacil,,a prave preto som chcel vymenit v nom baterku no po vymeneni za novu uz neblika vobec,,samozrejme inak startovat sa s nim da,len akurat dialkove otvaranie nejde,a ked som potom vymenil v kluci baterku za tu povodnu tak uz to vobec ani na tej starej neide nesvieti,takze teraz uz ani na novej a ani na starej baterke ten kluc nefunguje na dialku

atino11
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 03.06.2011 20:26
Bydlisko: Bratislava

Re: Kluce

Príspevok od používateľa atino11 »

Jasne priučí sa len ovladač v komfortnej jednotke je samostatný ..

MarkVGti
Vodič
Vodič
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 07.08.2011 09:28

Re: Kluce

Príspevok od používateľa MarkVGti »

A jak sa to akoze ma priucit?? nechapem

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1247
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Kluce

Príspevok od používateľa jokir »

Pomocou diagnostiky alebo skús podľa posledného príspevku tu:
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=28&t=9&start=50" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

atino11
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 03.06.2011 20:26
Bydlisko: Bratislava

Re: Kluce

Príspevok od používateľa atino11 »

MarkVGti napísal:A jak sa to akoze ma priucit?? nechapem
Adresa 46-prispôsobenie -kanál 1 - testovať -uložiť.Pri učení stlačiť odomknuť na ovladači a bliknutím sa pridá..
V kanály 0 sa mažú staré ovladače.

Saaleem
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 27.10.2013 18:33

Re: Kluce

Príspevok od používateľa Saaleem »

Zdravim pani, prosim vie mi niekto povedat na aku vzdialenost mi ma ovladac odomknut auto? Co mam znamych a maju napr passaty atd tak im otvori aj z 30m a ja mne teraz po vymene baterie tak max z 5m. Je to ok alebo sa to da nejak nastavit ovplyvnit ci je pripadne nieco zle?

Saaleem
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 27.10.2013 18:33

Re: Kluce

Príspevok od používateľa Saaleem »

Taktiez som vymienal v dialkovom baterky a jeden mi funguje a druhy prestal odomykat..blikat blika ale auto nereaguje. skusal som aj synchronizaciu pomocou navodu pre dva kluce ale nejak mi to nechcefungovat...mozem robit niekde chybu a neuvedomujem si to alebo to proste nepojde ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"