Voda v kufry Golf V Panorama

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

vw golf V variant
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.09.2014 20:33

Re: Voda v kufry Golf V Panorama

Príspevok od používateľa vw golf V variant »

Ahoj, mám taký istý problém s panoramatickou strechou, už sa ti ho podarilo vyriešiť? Ak áno ako? Ďakujem ti...

don888
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.12.2012 13:24

Re: Voda v kufry Golf V Panorama

Príspevok od používateľa don888 »

Odstránil som závadu, boli to tie hadičky na panorama strechce, závada bola preč cca 2 rok. a dnes je späť. Kufor na lavej strane opäť mokrý, zas dolu tapacír a hadice poopravovať (začínam mať toho dosť) :-)

Používateľov profilový obrázok
Lewik777
Vodič
Vodič
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.08.2011 14:41
Bydlisko: Trnava

Re: Voda v kufry Golf V Panorama

Príspevok od používateľa Lewik777 »

Mal som tento isty problem na tomto aute.Vyriesil som to a to takto problem je v napajani kadicky hore nad tapacirom kde sa napaja hadica k panoramatickej streche.Casom pride k povoleniu hadice a tecie to tade - vyriesil som to tak ze som to tam cele presilikonoval a drzi to.
Toto iste sa mi stalo aj v predu - otvoril som dvere auta pozeram a sama voda pri koberceku a pri poistkach ked som zhodil tapacir zasa to iste hadicka ktora sa napaja hore na panoramaticku strechu casom povoli a tade to tecie - pouzil som na to silikon a zavada odstranena.
Inak cely VW sa moze hambit Nemecka kvalita a sa mi zda ze ostala len v slovnych spojeniach ta kvalita toto spravit to mali mat uz poriadne prepracovane v tom spoji a nie clovek aby to po par rokoch od kupenia musel riesit a hlavne hladat zavadu.
Keby to bolo troska vody nepoviem ale pri burke som maval plnu rezervu vzadu plnu vody a to si myslim ze je silny problem Nemeckej kvality.

4d4m
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.09.2017 18:23

Re: Voda v kufry Golf V Panorama

Príspevok od používateľa 4d4m »

Mám problém ako ste mali aj vy.. koľko by ma vyšla oprava v servise ?

pjambrich
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.03.2016 00:20

Re: Voda v kufry Golf V Panorama

Príspevok od používateľa pjambrich »

4d4m robil som to kamarátovi na takom istom Golfe 5 kombi ako mam aj a zobral som mu zato 100 eur. Uz by som mu to zato nerobil robota na 5-6 hodín... Som z Liptovského Mikuláša ak mas záujem tak napíš mail peer@alconet.sk Zabudol som napisat - kpmplet nove silikonove hadice skrz koroseriu...

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"