vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

dubeky1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.10.2010 00:17
Bydlisko: Prešov

Re: vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

Príspevok od používateľa dubeky1 »

prosiiim fakt lebo ste asi jedini normalni, kto mi v tom moze pomoct...vo vw by najradsej vymenili pol auta...vdaka za odpovede...

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

Príspevok od používateľa dream7000 »

nic ine nepotrebujes, gateway/brána/ sustreduje vsetky jednotky do seba, atd...je to zlozitelsie ale to len pre nazor......ta gateway ti bude stacit aj pri vymene radia za navi napr. rns 510, akurat dokupis antenu na GPS, nic viac nic menej nepotrebuješ.....mení sa preto, že v tvojom aute je starsia gateway a v tom roku este nepoznali nove radia co sa pouzivaju dnes, vsetko by slo, radio by sa tvarilo ako vypnute, ale po par hodinach by si nenestartoval t.j. musis menit gateway aby vedela radio "uspat" a nevybilo baterku...laicky povedane... P.S a dopln si profil odkial si potom ti skorej niekto z okolia ponukne pomoc..... cesta do VW s takouto vecou je nudzove riesenie, maloktory servis sa s tymto zapodieva......skorej tu na fore, je tu kvantum sikovnych chalanov co to dokažu urobiť....prípadne poradiť čo a ako

dubeky1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.10.2010 00:17
Bydlisko: Prešov

Re: vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

Príspevok od používateľa dubeky1 »

okey...velmi pekne dakujem :wink:

a pochadzam z Prešova....najde sa niekto v okoli kto to vie spravit za rozumnu cenu? vďaka vopred...

dubeky1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.10.2010 00:17
Bydlisko: Prešov

Re: vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

Príspevok od používateľa dubeky1 »

nenajde sa niekto kto ma na predaj gateway 1K0 907 530 AD ? alebo nejaky tipy, kde by sa to dalo zohnat za normalnu rozumnu cenu? dakujem

ando1231
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25.10.2010 20:48
Bydlisko: Trnava

Re: vymena autoradia RCD 300 za RCD 510 do golf V

Príspevok od používateľa ando1231 »

Trochu mimo témy. ale nechcem zakladať ďalšiu...mám taký zaujímavý miniproblém:-) Na RCD 300 zháňam to okrúhle tlačítko (sú tam dve viete ktoré). Ale absolútne netuším kde to môžem zohnať? Na internetových bazároch mi nikto neodpovedá, v aut. servise povedali že samotný ´´gombík´´ nepredávajú. Poraďte, je to blbosť ale už si nad tým lámem hlavu až moc. Díky

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"