vyhrievanie sedaciek na golf5

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Používateľov profilový obrázok
henky_
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 13.08.2015 13:19

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa henky_ »

Toto vyzerá byť ono, ale aj tak sa mi to nezdá celkovo to zapojenie. Ja osobne som to riešil origo, ale ako chceš, da sa aj takto. Len origo je podľa mňa ľahšie, rýchlejšie a lepšie a hlavne origo. Pozri niekde sedačky už s výhrevom, kabeláž a to spravíš raz-dva. Nedávno som to robil, takže viem poradiť čo a ako.

Obrázok


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Golf 5 Variant by henky_,2008, 2.0 TDI, 103kW 8)

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa HEBO »

Chcel som to tiež dorobit ale problém je zohnat v 100% stave sedačky s výhrevom a podla svojej látky a do Golfov V boli výhrevy šité do vnútra z vrchu nie zo spodu tak je zbytočné ich tam dávat!A climatronic musí byt presné taký aký tám máte nie s tl.ECON,Ja mám AC ten som mal už zohnatý ale kašlem na to aby som celý predný panel dával dolu,podla mňa je to zbytočné ked mám sedačky v 100% stave a mal by som tam dávat nejaké zodraté!Dáte tam druhý climatronic a môže Vám začat robit galibu pokial je z druhého auta!

Používateľov profilový obrázok
henky_
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 13.08.2015 13:19

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa henky_ »

Môžem posunúť svoje staré sedačky bez výhrevu na experimenty


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
VW Golf 5 Variant by henky_,2008, 2.0 TDI, 103kW 8)

Používateľov profilový obrázok
Stanulik37
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 23.07.2014 11:41
Bydlisko: Trnava

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa Stanulik37 »

ahoj, keby chces dorabat do svojich sedaciek vyhrev, reisili sme nedavno hentaky alternativny vyhrev ako posielas jednemu chalanovi do auta som mu to montoval pod calunenie, nemam s tym problem ak by si mal zaujem
Mk5 by Stenly, AMA Exhaust systems, KW podvozok, CAT-off, EGR-off, farebné budíky, xenóny, R32 zadné svetlá, gti packet a kopu ineho... http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=81&t=64884" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
Stanulik37
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 23.07.2014 11:41
Bydlisko: Trnava

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa Stanulik37 »

a ako kukam podla linku davali sme tam presne to co si poslal :) ide to fajn všetko super akurat je tam jedna nevyhoda oproti origo deckam a ten, že samotne decky maju mensi rozmer takze hreje to na mensej ploche, inak kvalitovo to bolo porovnatelne s origo a celkom šikovny napad
Mk5 by Stenly, AMA Exhaust systems, KW podvozok, CAT-off, EGR-off, farebné budíky, xenóny, R32 zadné svetlá, gti packet a kopu ineho... http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=81&t=64884" onclick="window.open(this.href);return false;

skeblo
Vodič
Vodič
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 24.12.2016 16:03
Bydlisko: Zvolen

Re: vyhrievanie sedaciek na golf5

Príspevok od používateľa skeblo »

Stanulik37 napísal:ahoj, keby chces dorabat do svojich sedaciek vyhrev, reisili sme nedavno hentaky alternativny vyhrev ako posielas jednemu chalanovi do auta som mu to montoval pod calunenie, nemam s tym problem ak by si mal zaujem
No tak ked to funguje dalo by sa to aj spravit tak by som sa nato dal. Viac cez sz.
VW Golf 5 Variant TDI, r.v.04/2008, AZV 100kW, 6 manuál

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"