zadny stierac golf V

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
popo33
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.01.2010 13:01
Bydlisko: Ziar nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa popo33 »

zdravim mam problem so zadnym stieracom vobec nefunguje jedine co ide je ostrekovac...dnes som sa rozhodol na to pozriet takze idu tam 4 draty jeden hnedy zem a tri biele ten vedla hnedeho tam som nenameral nic na dalsom je 12v ked pustim stierac a posledny tam je 12v stale neviem ci to tak ma byt snad ano:)...mal som to rozobrate cele trochu to vycistil ale nakoniec stierac nejde a neviem co je vadne ak vie niekto poradit budem vdacny ja sa do toho moc nevyznam takze majte zlutovanie:)

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa dream7000 »

no asi najjednoduchsie by to bolo hodit na VAG a pretestovat....u tohoto auta ak nemas poruke nahradne diely toho moc skusackou nezistis...

popo33
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.01.2010 13:01
Bydlisko: Ziar nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa popo33 »

no hej ja som len dufal ze niekto uz mal taky podobny problem a vedel by mi pomoct co s tym

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa dream7000 »

nie každý musi mat rovnaku závadu, môže byt vadný motor stieračov /elektronika/ moze byt problem v páčke a takisto aj v kabeláži.....

Benne
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 28.09.2007 15:19
Bydlisko: pri BratislaVWe

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa Benne »

nemas nahodou HID sadu ? ta zvykla sposobit rozne tazkosti s rj stieracov :) inac ma napada len VAG :)

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa dream7000 »

to ano, ale HID sada sposobovala poskodenie elektroniky v prednom motore stieracov....tu prichadza toho viac do uvahy, kablovacka v prechode do zad. dveri, samotny motor KO alebo packa stieracov...ale bez VAGu je to na vestenie

Benne
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 28.09.2007 15:19
Bydlisko: pri BratislaVWe

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa Benne »

hmmm,to je zaujimave,lebo mne obcas blbne zadny stierac a mysles som si,ze to bolo prave tou HID sadou co som niekedy mal... Niekedy pri nastartovani, ked mam zaradenu spiatocku a startujem tak zacne stierat :?

popo33
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.01.2010 13:01
Bydlisko: Ziar nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa popo33 »

a to som si myslel ze co to taky stierac rozoberiem pokukam opravim a hotovo :mrgreen: ked pojdem dom tak sa na to pozriem tam mam na to lepsie podmienky a pripadne dam vediet ako som dopadol

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa frflos »

...a co tak pridreta hriadelka? rozobrat motorcek, vycistit, premazat :wink:
...ked sa zapinaju predne stierace same od seba pri startovani, moze byt problem v packe

Používateľov profilový obrázok
jozef.79
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 288
Dátum registrácie: 30.03.2008 21:55
Bydlisko: Bardejov
Kontaktovať používateľa:

Re: zadny stierac golf V

Príspevok od používateľa jozef.79 »

1. Vyskušaj zaradiť spiatočku, s tým že pačku steračov maš "dole" tj či ti to pretrie (samozrejme ak to maš tak nakodované
2. diagnostika VAGom
3. na zaklade schémy premerať zapojenie (nemam teraz pristup k schémam, ak niekto ma hodte to sem, isto mu to pomôže..)
4. pozri inzeraty, pred časom tu niekto predaval motorček steračov, ak je z okolia tak sa dohodnite na "rychloodskušaní"

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"