Kontrolka motora

2003 - 2009

Moderátor: DEDO1

Napísať odpoveď
xaero
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 16.04.2011 16:57
Bydlisko: Ba

Kontrolka motora

Príspevok od používateľa xaero »

Svieti mi kontrolka motora Obrázok
ale nesvieti mi vzdy iba ked su vyssie teploty.Ked stojim na neutrale tak sa mi aj pusta sahara (ventilator) co mi pred tym nerobilo.Kontrolka vzdy svieti aspon 2 hodiny a potom vypne na 3-5 dni.Na diagnostike mi vyhodilo chybu riadiacej jednotky.Moze to byt teplotne cidlo?

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: Kontrolka motora

Príspevok od používateľa macko25 »

Chyba ale aka chyba...
A chyba riadiacej ale ktorej...

xaero
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 16.04.2011 16:57
Bydlisko: Ba

Re: Kontrolka motora

Príspevok od používateľa xaero »

To ti nepoviem.Na diagnostike som bol u znameho a viac mi nepovedal.Ale jazdim natom normalne.Necitim problem s vykonom.A kontrolka mi zacne svietit iba ked zapnem kurenie alebo klimatizaciu.Ked vypnem asi po 2 hodinach zmizne.Ked nezapnem klimu tak sa neobjavi vobec

tankoz
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.04.2017 13:31

Re: Kontrolka motora

Príspevok od používateľa tankoz »

Ja mám asi ten istý problém, v zime nič, ale keď už začnem chodiť s klímou sa to po asi 15 minútach rozsvieti a po niekoľkých naštartovaní to zmizne.
Našlo sa riešenie? Ja už tak chodím 3 roky.

Saaleem
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 27.10.2013 18:33

Re: Kontrolka motora

Príspevok od používateľa Saaleem »

Tak mne sa tato ikona tiez uz nejaky cas zobrazuje... Pred pol rokom som mal aj vycistine EGRko....Ale stale vyskakovala....Dnes sme to zase napichli a skusili sa nato pozriet...A objavili sme aj takuto chybu na EGRku...na diagnostike pisalo chybu 17811 - system recirkulacie spalin, regulacny rozdiel (trvale)...V polohe kluca 1 na kontrolkach stale egrko pracovalo zrejme s otvaranim ventilu alebo co...stale to bolo pocut ako bezi na prazdno...a toto nvm ci sa vam to uz niekomu stalo..vid. foto.
Prílohy
unnamed.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf V / Jetta"