Radiaca jednotka

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Mateos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.02.2018 21:08

Radiaca jednotka

Príspevok od používateľa Mateos »

Zdravím....mám taký menší problém jedná sa o golf mk4....nefunguje mi na palubnom PC tlačidlo reset respektíve nepresne mi....kúpil som aj novú páčku nepomohlo....išiel som s tým na VGA kábel nenašlo chybu....a v poslednom čase mi už hocikedy samo prepína medzi 1 a 2 na palubnom po vypnutí motora....v servise mi povedali že bude chyba pravdepodobne v budíkoch že niekde bude studený spoj že ich treba dať premerať....tak som v servise povedal že fajn prídem nabudúce....ale dnes som menil ľavé spatné zrkadlo predtým všetko fungovalo ovládanie zrkadiel všetko OK...akonáhle som to premenil začalo sa mi diať že keď chcem ovládať ľavé spatné tak ovládam aj pravé a nepomôže mi ani keď to ľavé odpojim aj tak ovládam aj to pravé,ale keď prepnem na R tak ovládam iba pravé.....Písal som jednému chalanovi a ten mi povedal že môže byť chyba v Riadiacej jednotke....Tak som sa rozhodol že Vám napíšem či nemáte niekto s tým skúsenosti.Snáď som vás nedomylil a vysvetlil som to ako som vedel.Za ďalšie odpovede Vám vopred ďakujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"