Diely na golf 4

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
thief596
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.06.2013 19:25
Bydlisko: Nove Zamky

Diely na golf 4

Príspevok od používateľa thief596 »

Ahojte. Mal by som otazocku ohladom dielov na golf4. Tu na fore je toho fakt dost.. ale jedna sa o diely, ktore najcastejsie podliehaju opotrebovaniu. Ide o to aku znacku zvolit na jednotlive diely ako ( brzdy zadne aj predne, capy riadenia a spodne capy, tlmice, ochrany tlmicov, tycky riadenia, horne ulozenie tlmicov a pripadne ohladom ramien ci menit cele rameno alebo len tie diely v nich). Zaujimaju ma vase skusenosti s jednotlivymi znackami. Dakujem :)

Januk17
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.06.2018 16:32

Re: Diely na golf 4

Príspevok od používateľa Januk17 »

Ahojte Hladam zadny kufor na combi IV Ak niekto od vas ma nejake zadne dvere pre combi IV bez hrdze. bude rad. Dakuejm

Michalidesko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.11.2018 15:25

Re: Diely na golf 4

Príspevok od používateľa Michalidesko »

Dobrý deň, rozpredávam vw golf IV, 1.6 benzín 74kw ročník 98. Kód farby LB7Z. Motor a prevodovka plne funkčné. Na predaj motor, prevodovka, dvere predné v el. s repro značky Alpine, zadné so svihadlami, kufor, sedačky bez poškodenia, gumy s elektronmi( nové gumy) 195/65/r15, štartér, nárazníky, volant, palubovka, svetlá predné s LED pásom ,zadné s LED... atď..v prípade záujmu volajte 0944 555 831. Ďakujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"