EEprom komfortna jednotka Golf IV variant

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Marek wr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.08.2017 22:02

EEprom komfortna jednotka Golf IV variant

Príspevok od používateľa Marek wr »

Zdravím všetkých a prosím o radu. Hľadal som podobnú tému no nepodarilo sa mi nájsť ak náhodou je niekde na fóre tak sa vopred ospravedlňujem a poprosím ak tak o odkaz.
Som majiteľom WV Golf IV variant r.v. 2001. Začalo mi blikať stropné osvetlenie a príčinou je poškodená komfortná jednotka. Pri ohriatí jedného z chipov problém zmizne. Myslel som si, že to bude studený spoj, ale ukázalo sa, že je chip ko. Mal som už doma novú RJ komfortu, lenže bola z O1 r.v.2005(Tour) ktorá má tiež el. otváranie 5-dverí. Po zapojení novej Rj mi nefungoval centál zamykanie, išlo iba manuálne cez kľúč a po zamknutí, piate dvere odomykalo. Označenie Rj: 1C0 959 799. Chcem sa spýtať či by vedel niekto: 1:zmeniť údaje v Kj (eeprom) aby to komunikovalo s 5- dverami. 2: je tu niekto kto opravuje Kj? 3: bola by možná zámena Kj:1C0 959 799 za KJ 1C0 959 799 B?. Ďakujem

Marek wr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.08.2017 22:02

Re: EEprom komfortna jednotka Golf IV variant

Príspevok od používateľa Marek wr »

Nikto nič??? Fúúúúúúú to som teda nečakal. Nevadí budem zháňať novu KJ

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"