Zlý prvý štart

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Blitzman
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 18.10.2014 17:39

Zlý prvý štart

Príspevok od používateľa Blitzman »

Zdravím, neviem kde by som sa mal už s týmto problémom obrátiť, tak píšem sem , dúfam že sa nájde niekto kto už podobný problém riešil s podobnímy príznakmi. Problematika je nasledovná:

Mám golfa4 85 kw 1.9 TDI. Už od kúpi bol problém s prvým štartom, vtedy som bol ešte neskúsený mladý a netušiaci čo všetko môže za tím byť. Na aute som od vtedy vymenil už snáď všetky možné veci spôsobujúce tento problém, trysky, novú baterku, nové žhaviče, spätný ventil na filtri ( ten bol fakt zlý), nové rozvody , čerpadlo v nádrži, tanedomovú pumpu, váhu vzduchu, zaslepnie EGR, nový snímač teploty a možno som aj na niečo zabudol. Problém však ďalej pretrváva a plus sa pridali ešte ďalšie problémy ako nestále otáčky po štarte a biele zadymenie. Dúfam a modlím sa za to že sa snáď tento problém niekedy vyrieši, inak začnem veriť na nejakú auto karmu :) Za každú odpoveď vopred Ďakujem.

jehovista
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.07.2011 17:15
Bydlisko: KE

Re: Zlý prvý štart

Príspevok od používateľa jehovista »

Zly prvy štart- napriklad že ti nechyti na prvu šupu ale toči dlhšie? Ak hej tak to mam aj ja ale iba keď je zima alebo chladnejšie. V lete je to OK. 85kw AJM.. menil som rele asi štartera či čoho a kramoval mi tandem tak išiel aj ten preč za novy.. plus ešte mi to trikrat zdochlo keď som prudko zabrzdil na neutrale bez spojky iba čisto na brzdu.. neviem či to ma nejaky suvis s tymi štartmi. Chcel som ešte vyčistiť čerpadlo v nadrži ale neviem či by som to zvladol sam. Zišiel by sa niekto fundovani no.. už sa tešim na zimu dpc :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"