Uprava 1.8t AGU

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Veck0
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.09.2015 16:58

Uprava 1.8t AGU

Príspevok od používateľa Veck0 »

Zdravim nakolko som si uz precital kadejake info o moznej uprave tohto motora vhcem sa spytat este na nejake veci najlepsie ak by mal aj niekto skusenost zaujima ma ako je natom motor s kodom agu teda jeden z prvych 1.8t 150ps rozmyslam o zvyseni vykonu vymenou dielou zaujima ma ci ma niekto skusenosti ci tento motor ak je v dobrej kondici dokaze vydrzat zvysenie vykonu , moja predstava by bola v prvom rade vymena turba k03 za k03s z auq motora 132kw malo by pasovat stylom len vymenit kus za kus , ktomu vstreky z motora auq 132kw , plus spravit komplet vyfuk a ptm upravit riadiacu jendotku chipom toto by bola asi taka prva cast vymeny nvm na kolko cca sa da dostat touto upravov ale dufal som ze vdaka turbu vstrekom cipu a komplet vyfuky by ztoho mohlo byt okolo 210ps ,za nejaku kratku dobu by som tqm ptm dal kit priameho sania a FMIC na kolko by som sa vedel dostat cca koni ? S takouto komplet upravou a vydrzal by to pohode motor ak by som ho nevytacal jak zmyslou zbaveny ? Pripadne ci je tato uprava jednoducha v zmysle ci to je naozaj len kus za kus hlavne to turbo lrbo co som cital malo by to byt ak sa mylim kludne ma opravte dakujem za rady

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"