Bora 2000 1,9 TDi chyba, neštartuje

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
JohnyM
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.01.2017 13:46

Bora 2000 1,9 TDi chyba, neštartuje

Príspevok od používateľa JohnyM »

Pozdravujem,
po troch dnoch mrazov 15-18 stupnov, mi nechce nastartovat auto. Pri starte sa rozsvietia kontrolky, kontrolka zhavenia blika a pritom sa zpod budikov ozyva rychly mechanicky zvuk, zhruba v mieste, kde sa nachadza kontrolka zhavenia. Take rychle klepanie. Po chvili sa objavi napis "motorstorg werkastatt", ked otocim klucom do pozicie, kedy by uz mal motor tocit, vsetko zhasne a stichne. A to sa opakuje.
Mal som problem aj auto otvorit, central nefungoval. Otvoril som manualne predne dvere, potom aj ostatne.
Skusal som zamknut auto na dialku, asi 5 krat to fungovalo, na dalsi pokus uz znova nereagovalo. Baterku som dobijal zhruba mesiac dozadu, auto startovalo bez problemov.

Neviete poradit, v com by mohol byt problem, nieco s elektrikou?

Dik

Používateľov profilový obrázok
wheel
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1818
Dátum registrácie: 20.12.2010 13:28

Re: Bora 2000 1,9 TDi chyba, neštartuje

Príspevok od používateľa wheel »

asi mas vybitu baterku..
1.8T f čypu

JohnyM
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.01.2017 13:46

Re: Bora 2000 1,9 TDi chyba, neštartuje

Príspevok od používateľa JohnyM »

Bateriu som nabil, ale problem pretrvava. Akurat mi prestalo vypisovat to "motorstorg werkstatt". To klepanie sa ozyva stale

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"