golf 6 nestartuje

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
roboklein
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.02.2016 19:01

golf 6 nestartuje

Príspevok od používateľa roboklein »

zdravim. poradi niekto? mojho golfa som uz 3x odtahoval do servisov. stale to boli 2 zavady. Prva - dlhe startovanie, druha - motor chcipne.

Zakazdym mi to opravia. Dvakrat sa stalo, ze po odtiahnuti mi volali, ze: "Ale ved to auto ide bez problemov, co chcete opravit?"

Takze mi preventivne vymenili palivovy filter. Tyzden som jazdil a znova ten isty problem. Dal som to robit znova, druhykrat inemu cloveku a nie autoriz. servisu. Ten mi nasiel, vraj bolo nieco zavzdusnene (tusim nieco s palivom).
Potom som jazdil bez problemov od jari az do jesene. Trochu chladno a rano byval sem tam problem s startom. Kedze som daval do servisu auto kvoli klime, preventivne som dal najst aj tento problem. Povedali mi, ze je vsetko v poriadku. Parkrat sa to zopakovalo s tym studenym startom az som cca pred mesiacom ostal "visiet" v strede mesta. Pri stlaceni plynu auto kapalo. Tahal som auto do servisu, vymenili mi cerpadlo paliva (v nadrzi). Po mesiaci som znova tam kde pred rokom. Za posledne 3 dni som citil pocas jazdy, ze auto miestami cuka ked som robil rozjazd. Dnes mi auto nenastartovalo vobec. Natocil som video, posudte.

Len info: baterku som menil pred 13 mesiacmi a v servisoch diagnostika nic neukazuje - ziadnu chybu.

https://youtu.be/dF70RcAfj5Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakujem

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: golf 6 nestartuje

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Skus vymenit rele 109 .je to rele odpajania r.j motora,mozno mas studeny spoj vtom relatku.Je to najlacnejsie riesenie a mozno aj tvoj problem

roboklein
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 17.02.2016 19:01

Re: golf 6 nestartuje

Príspevok od používateľa roboklein »

dik, vyskusam

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"