Nejde klima

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
tominko2122
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 11.09.2014 14:40

Nejde klima

Príspevok od používateľa tominko2122 »

zdravim y nicoho nic mi prestala ist klima ...vypisalo chybu tlakovy spinac tak som ho vymenil naplnil klimu ale stale nejde...po otoceni kluca sa mi stale tocia ventilatorz aj ked neyapnem klimu a idu az dokym nevyzpnem poistku skusal som uc 3 riadiace jednotky ventilatorov vymenit no vtom to nebude...vcom može bzt problem ze ta klima nejde? este mi vypisalo chybu kservomotor pretlakovej klapky može bzt problem vtom že nespusti klimu ?

Používateľov profilový obrázok
marko306
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.05.2014 20:57
Bydlisko: Kúsok od Nitry

Re: Nejde klima

Príspevok od používateľa marko306 »

Motorček ovládania klapky mám pokazený aj ja a klíma mi ide, tým to nebude asi.
Golf Variant, 1,9TDi 74kw, r.v. 03
Touran, 1,9TDi 77kw, r.v. 10

tominko2122
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 11.09.2014 14:40

Re: Nejde klima

Príspevok od používateľa tominko2122 »

Zdravim mam velky problem ktory zatial ziadny mechanik nevyriesil.po otoceny kluca sa mi spustia oba ventilatory a daju sa vypnut az vytiahnutim.poistky vypisalo chybu tlakoveho spinaca.ten je vymeneny no klima stale nejde a ventilatory sa rocia auto bolo dva tyzdne v servise pozreta elektrika no bez vysledne vymenee vsetky cidla riadiace jedotky ventilatorov tam uz boli styri....nikto nato nevie prist este nejaky napad co by mohlo sposobovat ze sa ventilatory tocia?nemenil som climatronic...mize to byt aj vtom ked ma v sebe cidlo alebo aj tie predne sahary lenze ked sa tocia nemozu byt zle ...len nechce mi spustit klimu kvoli tomu vsetko tam je v poriadku aj kompresom na priamo ide...noo tie ventilatory nieco falosne musi spustat dakujem za kazdu radu

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"