Športový filter

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
greg252
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.11.2010 20:15

Športový filter

Príspevok od používateľa greg252 »

Zdravím potreboval by som radu mám golf IV 1,6 16V 77 kW a chcel by som dorobiť športový filter len neviem ako a kde to napojit na vrchnom kryté motora keďže klasický je zabudovaný priamo v kryte možno pre niekoho banalna otázka ale rád budem za akúkoľvek radu ak to náhodou máte spravené poprosil by som vás aj o foto vopred ďakujem

Machete
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.05.2015 21:07

Re: Športový filter

Príspevok od používateľa Machete »

greg252 napísal:Zdravím potreboval by som radu mám golf IV 1,6 16V 77 kW a chcel by som dorobiť športový filter len neviem ako a kde to napojit na vrchnom kryté motora keďže klasický je zabudovaný priamo v kryte možno pre niekoho banalna otázka ale rád budem za akúkoľvek radu ak to náhodou máte spravené poprosil by som vás aj o foto vopred ďakujem
Čau neviem či si to už spravil lebo si to dávno písal ale môžem ti povedať ako som to robil ja :-)
Pôvodný airbox dáš preč zostane ti tam škrtiaca klapka na ktorú to môžeš napojiť... Ja som kúpil silikonové rúry a nerezové rúry (najlepšie je všetko kúpiť originál, žiadne homemade rúry lebo zvarka napríklad sa ti môže odtrhnúť a letí veselo do motora :-))
Priemer rúr je ak sa ešte dobre pamätám 63mm... Dá sa kúpiť originál kit od K&N ale stojí u nás myslím že 400€ stačí ak kúpiš filter K&N RC-9630 to je presne on ktorý potrebuješ a stojí 50€... Dajú sa kúpiť aj iné Simota nie je zlá značka lacnejšia možno alebo značka Green určite by som nekupoval nejakú z e-bayu tie peniaze nie sú vyhodené mám ju rok a som maximálne spokojný je potom dobré dorobiť aj nejakú izoláciu od teplého vzduchu (ja som použil kýbel) a ešte teraz som natiahol jednu rúru do nárazníku aby nasával studený vzduch... Ak by ťa to zaujímalo môžem poslať fotky
Prílohy
147111232763809.jpg

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"