Buchanie v pravej strane kov o kov POMOC !!

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Kubo289
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.05.2015 21:30

Buchanie v pravej strane kov o kov POMOC !!

Príspevok od používateľa Kubo289 »

Ahojte klubáci chcel by som od vás radu . Buchanie v pravej strane auta kov o kov pri zaradenen rychlosti ale aj pri vyradenej ked idem a vyhodím rýchlosť. Neviem co to môźe byþ homokineťak nevydava ziadne zvuky pri vytočenych kolesách nič neviem čo to je raz to robí a raz nie . A ked to robi tak auto sa ako keby roztrasie . Ďakujem za rady . Golf 1.6 Sr :roll:

Používateľov profilový obrázok
Puk
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2885
Dátum registrácie: 20.01.2012 18:55
Bydlisko: Košice - Západ

Re: Buchanie v pravej strane kov o kov POMOC !!

Príspevok od používateľa Puk »

Mne niečo podobné robilo uloženie zadného tlmiča, ale nepíšeš kedy sa to prejavuje, takže nwm.
Naposledy mi takto klepal kúsok starého ulomeného obloženia medzi kotúčom a krycím plechom (na ľavom zadnom kolese). :evil:
:cowb:
Red Pracant - Golf4 Variant 1.9 TDI, r.2001: 66kW, ALH + čip na 83.8kW EGR: ON KAT: ON
Šedivák - Audi A4 Avant 2.0 TDI-CR, r.10/2008 105kW, CAG

Kubo289
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.05.2015 21:30

Re: Buchanie v pravej strane kov o kov POMOC !!

Príspevok od používateľa Kubo289 »

Prejavuje sa to tak ze sem tam idem normalne ako kazdy deň a robí to pri zaradenej rychlosti a aj na neutráli a aj ked brzdím . A niekedy to vôbec nic nerobí niekedy je klud 2 tyžne pitom to zas robí 1 deň a potom zas nič Dnes som mal dole koleso a strmen,kotúč zistil som ze na kotúči bol zlomení šrób vodítko na kotúč neviem jak sa to presne volá . A strhaný zavit na tehlici . Takže uvidím spravím to a dam vedieť . :) ale neviem ci by to mohol robit ten šrób na tom kotuči lebo vlastne ked dotahujem koleso tak matica na kolesá prejde cez diery v kotuči a tým sa dotiahne neviem .

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"