unik chladiacej kvapaliny

1997 - 2005

Moderátor: xmon

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf IV / Bora. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
golfik 257
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05.02.2015 15:23

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa golfik 257 »

auto je v servise, ked to skonci dam vediet ...

Používateľov profilový obrázok
leimonko
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 09.06.2009 12:55
Bydlisko: BA

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa leimonko »

Dal si to robiť niekomu známemu?

Puk, pošleš detail fotku ako to vyzerá? Ď

Používateľov profilový obrázok
Puk
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2885
Dátum registrácie: 20.01.2012 18:55
Bydlisko: Košice - Západ

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa Puk »

Red Pracant - Golf4 Variant 1.9 TDI, r.2001: 66kW, ALH + čip na 83.8kW EGR: ON KAT: ON
Šedivák - Audi A4 Avant 2.0 TDI-CR, r.10/2008 105kW, CAG

casillas1995
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 17.04.2014 15:43
Bydlisko: Trenčianska Turná

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa casillas1995 »

Zdravím, dnes sa mi stalo, že po odstavený vozidla a otvorený prednej kapoty bola voda v nádobke vriaca a plná skoro až na maximum nádobky. Hadice klimatizácie od serva až po vstup dovnútra vozidla boli od vody. Veľa vody stekalo taktiež aj od hadíc ktoré sú pod termo fóliou hneď za výfukom v spodnej časti motora. Pod autom bolo v tomto mieste po vychladnutí dosť veľká stopa po vode. Čo sa týka stopy, tá vyzerala skôr na čistú vodu bez stôp chladiacej takže typujem že asi prasklo tesnenie hlavy. AKo sa to dá ešte zistiť či je to fakt ono a čo mohlo spôsobiť tú klimatizáciu?

P.S.: Neviem či to s tým bude súvisieť ale asi dva týždne mi na voľnobehu alebo nízkych otáčkach niečo cukalo z motorovej časti ale doteraz neviem čo

raiback
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 08.08.2014 15:29
Bydlisko: Devínska Nová Ves

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa raiback »

Caute.Zistil som ze mi unika chladiaca kvapalina a uz som aj zistil ze mi slzi pri prvom spoji hned za expanzkou. Horna hadica.Len neviem ako to utesnit.Tu sponu ani neviem ako uvolnit aby som to pozrel.

golfik 257
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05.02.2015 15:23

Re: unik chladiacej kvapaliny

Príspevok od používateľa golfik 257 »

zdar

po rozobraní boli uvolnene vsetky sruby na hlave, dotiahli sa na chvilku to prestalo asi tak na 500km, znova zacalo zrat vodu a biely dym, rozobrate a zas volne sruby, tak nasledovala rozborka a
unik chladiacej kvapaliny vyrieseny, bolo to tesnenie pod hlavou + krivá hlava a uvolnene sruby, vsetko sa spravilo, hlava na tlaky, zrovnanie, nove sruby + komplet GO hlavy. Auto jazdilo super asi tak 1300 km a znova zacalo zrat vodu, emulzia na vicku, nadrzka prazdna, biely dym....

neviem si uz rady, vsetko bolo spravene ako malo, skrutky sme dokonca prilepili speci lepidlom aby sa neuvolnovali, hlava je komplet zrepasovana + nove rozvody pumpa, termostat, hadice.... skoro vsetko vymenene a aj tak zas ten isty problem.. a vlozky nevydno aby boli popraskane su krasne hladucke....
ja uz neviem co to sposobuje dajte nejake rady ze co s tym.....

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf IV / Bora"