palubovka

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
ventiakTT
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12.07.2009 16:39
Bydlisko: okolie TT

palubovka

Príspevok od používateľa ventiakTT »

chalani caute,menil prosim vas niekto na Vente zelene podsvietenie na modro?,zatial som pocul ze je to malina,ale to su take keci,ze ked poviem tak to sprav,hop a uz to neni malina,dik :D

Používateľov profilový obrázok
hollčo
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2690
Dátum registrácie: 17.03.2009 13:55
Bydlisko: Nová Baňa , BA
Kontaktovať používateľa:

Re: palubovka

Príspevok od používateľa hollčo »

ventiakTT napísal:chalani caute,menil prosim vas niekto na Vente zelene podsvietenie na modro?,zatial som pocul ze je to malina,ale to su take keci,ze ked poviem tak to sprav,hop a uz to neni malina,dik :D
tu mas kompletny postup ako sa to robi. http://www.blauertacho.de/doc/vw/golf_3/index.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
ja som to robil bez pouzitia led.na cerveno vymenou tej farebnej folie je to jednoduchsie a vysledny efekt slusny....

klubak johny si to robil s diodami ,ten ti povie ci je to malina :158:
Môj hybrid
Fuck petrol, diesel is the power
VAGmafia

Používateľov profilový obrázok
misiakTT
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.05.2008 18:01

Re: palubovka

Príspevok od používateľa misiakTT »

moc krat dik,budem to riesit tou foliou,potom pridam foto,cago :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
Dewe2
Vodič
Vodič
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 06.07.2011 23:13
Bydlisko: Nitra

Re: palubovka

Príspevok od používateľa Dewe2 »

Chalani mozno sa spitam hovadinu ... myslim ze podsvietenie to zelene budikov tak tam su 2 diodi aa jednu mam vypalenu a chcel by som to menit ale rovno z na modro ...ako nato ? ten nemecky navod sa mi zda dost zlozity ...diky ....
3.6 V6 :D

Používateľov profilový obrázok
miso66
Profík
Profík
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: 11.05.2009 09:28
Bydlisko: Žilina

Re: palubovka

Príspevok od používateľa miso66 »

vyber budiky von, roozber ich a uvidis ako na to...bud si zozen didody na 12V alebo pred ne das odpor ktroy ti spravi z 12V napatia ktore potrebujes :wink: ak si zo ziliny tak daj vediet a pomozem ti s tym
elektrika? "dyt elektrika sou dva dratky - jeden tam a druhy spatky"

Používateľov profilový obrázok
ato69
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 02.06.2009 17:57
Bydlisko: KE

Re: palubovka

Príspevok od používateľa ato69 »

12V nedavaj, po velmi kratkom case sa odpalia bez odporu, radsej si kup na 3V-3,8V velkost 3mm, vysokosvietive + odpor 1Kohm

Používateľov profilový obrázok
Dewe2
Vodič
Vodič
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 06.07.2011 23:13
Bydlisko: Nitra

Re: palubovka

Príspevok od používateľa Dewe2 »

Okej diky
3.6 V6 :D

Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: palubovka

Príspevok od používateľa Boeing737 »

1. Vyšróbuješ šrouby vo ventilácii a ďalšie nájdeš tak, že dáš dolu,resp.vypáčiš opatrne plastové krytky na celom panely /pri zapalovači,pri kontrolke ABS/. Potom odšrobuješ palubovku a vyklopíš ju...vzadu odpoj káble. Vymeň žiarovky za aké chceš, najlepšie také, aké tam boli originál-aspoň čo sa týka V a W označenia, aby si to nemusel robiť každý mesiac.

Pozor na šrouby z ventilácie, mne doteraz lietajú niekde v potrubí...počujem ich v zákrute:)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"