Problem Golf3 GTI ABF chybajici airbox - zly chod

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
velieri
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.06.2017 17:14

Problem Golf3 GTI ABF chybajici airbox - zly chod

Príspevok od používateľa velieri »

Zdravim, na mojom golfe 3 2.0 GTI ABF chyba airbox a vaha vzduchu, je tam siska a motor nejde idealne. Otazka je da sa to nejako poriesit? da sa tam namontovat ta vaha vzduchu aj bez airboxu? Alebo ake su moznosti? Kde by sa dal zohnat original airbox? alebo nevie nahodou niekto o nejakom, mal by som zaujem. Alebo, dal by sa tam airbox napasovat aj z ineho auta? Pripadne nejake ine moznosti ako to poriesit. Dakujem za vsetky odpovede.

Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

Re: Problem Golf3 GTI ABF chybajici airbox - zly chod

Príspevok od používateľa Marshal »

Nazdar prvom rade svoj príspevok najskôr skopíruj potom tento tu vymaž a následne ho založ v sekcii: GolfIII/Vento - Motory-benzin a možno ty stým niekto poradí žiaľ nemám potrebné znalosti nato aby som ti vedel pomôcť inak by som pomohol velmi rád hold nie som automechanik ale snažím sa získavať nejaké informácie a vzdelávať okolo toho ale aj tak to nieje bohovie čo..... inak mám ten istý motor čo určite viem je to že ABF váhu vzduchu nemá!! Tá ťa netrápiť nemusí plus by bolo možne asi dobré keby si sem hodil aj foto ako to tam je teraz vlastne pozapájané čo tam je a neni.... je možné že ti tam chýba čidlo teploty nasávaného vzduchu (malo by "plnit funkciu váhy vzduchu") na tom tomto motore je to čidlo namiesto váhy hod foto a hádam niekto skusenejší poradí....
Ja som len 23r chalan ktorý viac menej neviem ani prd otom ako fungujú spal. motory len najeké drobnosti na báze teorie co čítam hladam a zaujímam sa takže tak.... hod sem tú foto, možno že to aj niekde dobre netesní alebo skontrolovať ešte káble sviečky ....
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"