Vymena motora 1.9TD 55KW za 1.9 Tdi 66kw

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
gronas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 22.09.2014 13:46

Vymena motora 1.9TD 55KW za 1.9 Tdi 66kw

Príspevok od používateľa gronas »

Zdravim chcem sa opytat ci do golfa 55kw sa da dat 66kw .Ci tam treba nieco prerabat alebo staci iba prehodit motor s prevodovkov?

branoj
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 30.12.2009 14:20

Re: Vymena motora 1.9TD 55KW za 1.9 Tdi 66kw

Príspevok od používateľa branoj »

Nazdar,no prehodit sa da, ale musis prehodit aj celu kabelaz, lebo 1,9 TD nema riadiacu jednotku motora a TDI uz ano. pripadne vies prehodit len samotny TDI motor a dat tam cerpadlo z TD, no ten vykon nebude tych 66 KW. prevodovka by tiez mala pasovat, len TDI uz malo lanka k prevodovke, pricom TD mal tiahla a tycky, teda by si musel menit aj riadiacu kulisu ak sa mylim, tak ma urcite opravia :). ak by si chcel mat komplet TDI aj s riadiackou, najlepsie pojazdny vrak a prehodit vsetko co treba, ale pri cene tych aut, neviem ci ma vyznam do toho vrazat, skor predas TD a kupis TDI

gronas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 22.09.2014 13:46

Re: Vymena motora 1.9TD 55KW za 1.9 Tdi 66kw

Príspevok od používateľa gronas »

Ja mam tdi a kupil som len kasnu z td aspon mi povedali ze je to td.A ma tam aj radiacu jednotku tak to nemoze byt td ? Alebo neviem dako zistit z coho je ta radiaca jednotka ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"