kurenie mk3

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
vighs85
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 25.04.2016 22:01

kurenie mk3

Príspevok od používateľa vighs85 »

caute mam taky maly problem robil som si podsvietenie kurenia a asi som to popabral lebo teraz aj na modrom my fuka teply vzduch a vtomto teple my to nepomaha nejak...vedel by my niekto poradit co stym moze byt ale okolie trnavy zeby som dosiel a nejak my stym pomohol za kazdu radu budem vdacny

Adam Svancar
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.04.2019 22:43

Re: kurenie mk3

Príspevok od používateľa Adam Svancar »

Zdravim .mám problém auto mi nekuri už som vymenil termostat aj radiator a nič, ukazuje mi 80stupňov a ide mi stale studeny vzduch . Neviem čo stim nestretol sa stim niekto?

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: kurenie mk3

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

Čo ovládač? Ten je funkčný? Systém je odvzdusneny?
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Skyleep
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 19.02.2013 20:11

Re: kurenie mk3

Príspevok od používateľa Skyleep »

vighs85 napísal:caute mam taky maly problem robil som si podsvietenie kurenia a asi som to popabral lebo teraz aj na modrom my fuka teply vzduch a vtomto teple my to nepomaha nejak...vedel by my niekto poradit co stym moze byt ale okolie trnavy zeby som dosiel a nejak my stym pomohol za kazdu radu budem vdacny
Čauko nezapojil si tie tiahla naopak ako by mali byť ?

Používateľov profilový obrázok
nicolas44
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.07.2018 23:16
Bydlisko: Komárno

Re: kurenie mk3

Príspevok od používateľa nicolas44 »

V boxe kde mas radiator a regulacie teploty a miest ofukovania su take dvierka ktore sa o to rozdelovanie staraju, a starobou sa ich tesnenie znici a rozpada a prestava fungovat miesanie teplo/studene atd... Neofukovalo ta auto takymk kuskami z vetrakov? :D ja som to nedavno cele porabal na svojom a teraz to kuri nehorazne dobre :D mozem poskytnut fotky, atd vsetko :)
VW Golf Mk3 1.8 ABS 66kw (Bývalé Syncro,momentálne iba predný náhon)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"