Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: pomoc - teplotne cidlo
PoslaťNapísal: 21.11.2015 18:50 
Autoškolák
Autoškolák
Obrázok užívateľa

chalani kto mi vie poradit ako opravit vnutorne cidlo teploty vzduchu? pripadne nepovaluje sa niekomu doma, je sucastou strednych vyduchov.
Dakujem

Prílohy:
WP_20150606_18_48_28_Pro.jpg
WP_20150606_18_48_28_Pro.jpg (76.11 KiB) Zobrazené 1846 krát

Predmet príspevku: Re: pomoc - teplotne cidlo
PoslaťNapísal: 15.12.2015 22:31 
VWjunior
VWjunior
Obrázok užívateľa

radion von, mriezky fukara stredne von, krytky okolo radia von, krytka cidla vnutornej teploty von a myslim aj plast okolo budikov... dostanes sa asi k 4 - 6 srubam, ktore odmontujes a mal by si cely kus s tym cidlom a fukarmi vediet vybrat von - odpojit 3 konektory.... ja som to mal cele von asi 2 tyzdne dozadu presne kvoli tomuto istemu problemu - bude zasraty ventilatorik, kt. zvnutra fuka na to cidlo .. cele som to rozobral a precistil, cely ventilatorik pekne zubnou kefkou ale aj ten tunelik, od kt. fuka ventilatorik smerom ku cidlu.. kontakty som precistil kontaktnym sprejom...tak na hodku robota.. nemam to zdokumentovane, ale posielam aspon foto na googli, co som k tomu nasiel... viem ze som hladal na forach a nasiel som postup cez frazu CLIMATRONIC ERROR 00796 postup pre G3 presne

EDIT: tu je pekne popisany po nemecky postup
http://www.golf3.de/anleitungen-tutorials/99706-geblaese-saeubern-bei-climatronic-fehler-00796-geblaese-fuer-temperaturfuehler.html

Obrázok
Obrázok

ICQ  Profil

Predmet príspevku: Re: pomoc - teplotne cidlo
PoslaťNapísal: 02.01.2016 19:09 
Autoškolák
Autoškolák
Obrázok užívateľa

unex píše:
radion von, mriezky fukara stredne von, krytky okolo radia von, krytka cidla vnutornej teploty von a myslim aj plast okolo budikov... dostanes sa asi k 4 - 6 srubam, ktore odmontujes a mal by si cely kus s tym cidlom a fukarmi vediet vybrat von - odpojit 3 konektory.... ja som to mal cele von asi 2 tyzdne dozadu presne kvoli tomuto istemu problemu - bude zasraty ventilatorik, kt. zvnutra fuka na to cidlo .. cele som to rozobral a precistil, cely ventilatorik pekne zubnou kefkou ale aj ten tunelik, od kt. fuka ventilatorik smerom ku cidlu.. kontakty som precistil kontaktnym sprejom...tak na hodku robota.. nemam to zdokumentovane, ale posielam aspon foto na googli, co som k tomu nasiel... viem ze som hladal na forach a nasiel som postup cez frazu CLIMATRONIC ERROR 00796 postup pre G3 presne

EDIT: tu je pekne popisany po nemecky postup
http://www.golf3.de/anleitungen-tutorials/99706-geblaese-saeubern-bei-climatronic-fehler-00796-geblaese-fuer-temperaturfuehler.html

Obrázok
Obrázok

Diky, medzicasom som sa do toho pustil aj ja, ventilatorik bol cisty, problem bol na plosaku ventilatorika, bolo na nom kus naoxidovane, tak pravdepodobne obcas preskratoval a v tom bol problem

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia