Hadica sania

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Napísať odpoveď
Petakere$
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.09.2014 16:05

Hadica sania

Príspevok od používateľa Petakere$ »

Čaute chalani včera ked som vychádzal z parkoviska mi zrazu niečo strašne strelilo zastavil som a ked som otvoril kapotu odpálilo mi hadicu sania a kryt vzduchového filtra bol celý polámaný.Neviete kvoli čomu sa to mohlo stat? V prílohe pripájam fotku dik za rady.
Prílohy
10685138_10200142978214215_1817946613_n.jpg

Používateľov profilový obrázok
tapo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 02.05.2009 22:24
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Kontaktovať používateľa:

Re: Hadica sania

Príspevok od používateľa tapo »

Máš to na plyn?

Petakere$
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.09.2014 16:05

Re: Hadica sania

Príspevok od používateľa Petakere$ »

áno

Používateľov profilový obrázok
tapo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 02.05.2009 22:24
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Kontaktovať používateľa:

Re: Hadica sania

Príspevok od používateľa tapo »

Neviem ti to vysvetlit preco sa ti to stalo ale uz som videl asi na troch autach so starsim podtlakovym typom splynovaca ze to striela do sania a tym padom mali rozbite filterboxy.

Používateľov profilový obrázok
Mr.Marco
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1286
Dátum registrácie: 06.08.2010 12:24
Bydlisko: PrešoVW

Re: Hadica sania

Príspevok od používateľa Mr.Marco »

Strelil ti plyn v sani...bud rad že ti funguje motor,kamartovy strelilo v sani a mal z 4valca potom 3valec...stratilo tlaky v 1 valci a dokonca sa mu odlomil kus ventilu,odporučam ist na reviziu plynu a prekontrolovat zapalovanie,lebo toto sa stane ked sa nahromadi vela plynu a nestihne sa spalit..potom už to len buchne a možeš počitat škody,ja som mal seat incu 1.4 44kw na lpg typ: zmiešavač a v každom servise ma upozornili že ked to streli do sania tak to može spravit dieru v tom plastovom sani,no ja som mal bezpečnostne klapky ktore pri vyžšom tlaku prepustia plyn vonku.Ak maš tiež zmiešavač tak ti nič ine neostava len dufat že to nebuchne znova..spravne do tychto motorov ma ist plyn kde maš 4vstrekovače a tam je velmi nizke riziko vybuchu plynu,typujem že vobec sa to nestane pri tomto type.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"