nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Používateľov profilový obrázok
Otočka79
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 31.10.2011 18:39
Bydlisko: Horná Potôň

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa Otočka79 »

A nebolo by lepšie ho vyhodiť a dať nejaky novší?? ja som mal už par dvojcestnych alarmov a je to dobra vec.

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa sykye »

ale mne o alarm nejde. tento bliaka jak svina. kto pozna vie ze ma velmi razny prejav. mne ide o DO :)
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
Vlados
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 24.07.2011 15:20
Bydlisko: BA/BL/ZC

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa Vlados »

A co takto odpalena poistka na DO. na alarme ktora bude bud pri krabicke pod pristrojovkou na lavo, alebo pri tej sirene.Alebo uz KO alarm.

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa sykye »

kde je ta poistka kde ju mam hladat? niekde na alarme? alebo pri poistkovej skrini niekde? hm to este kuknem. alarm KO nieje funguje ako ma.
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
chooki2
Vodič
Vodič
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 17.08.2009 14:45
Bydlisko: Bratislava

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa chooki2 »

Musis najst riadiacu jednotku alarmu (rj), asi bude niekde pri poistkovej skrinke. Ja som svoju ale nahodil napriklad k motorceku centrala. Je mozne, ze to je poistkou, ktora moze byt na napajacom kabli rj alebo napr. aj kablik snimaca otvorenia pr. kapoty sa mohol poskodit, inak priamo na motore by kabel alebo snimac alarmu nemal byt. Alebo dlhsi cas bez prudu sa niektore nastavenia resetli..mne tiez alarm blbne...Najskor to vidim, ze skoc za auto elektrikarom, mozno to bude za 10 min a par eur vyriesene..
sykie, nic v zlom, nechcel si ty montovat turbo pred casom ? :D a fotis tu sirenu a riesis ako vypada dialkovy ovladac..musel som si rypnut :lol:

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa sykye »

klunde ryp :) aspon to potom bude zaujimavejsie :) turbo stale chcem montovat dnu takze bez toho minuleho casu :) a turbo co mam je cista mechanika (RJ si samozrejme nebudem mapovat ja kedze to neviem) a DO je elektrika takze su to kusok odlisne sudky.
a dakujem za rady pojdem pohladat tu poistku. ak nie tak to budem musiet rozobrat cele
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa sykye »

VYRIEŠENÉ MOZETE ZMAZAT

Dnes som to rozbehal konecne :D pricina je zrejme nejaky vadny kablik v spinacke alarmu. maturoval som nad tym od rana vsetky poistky kontroloval atd.. ked som zalozil spet bateriu zapol alarm tak ziadna zmena furt to neslo. potom som strcil klucik do spinacej skrinky alarmu ze ho idem vypnut a znova skusit zapnut ale klucik som vopchal len do polovicky, vtedy ma zanieslo (stal som na jednej nohe z boku) a ako som drzal klucik v ruke tak som pri balancovani nechtiac jemne drmol do pravej strany tym alarmom. vtedy to piplo a uz som vedel ze je dobre. klucik som vytiahol a skusil DO zamknut auto. a autiak sa zamkol a rozkrical sa alarm (kedze kapota ostala otvorena). po odomknuti auta pomocou DO auto prestalo bliakat a vsetko sa sprava tak ako ma :)

cize riesenie do buducna: stat na lavej nohe a balancovat s klucikom v spinacke alarmu zasunutom len do polovice :D
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
Vlados
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 24.07.2011 15:20
Bydlisko: BA/BL/ZC

Re: nereaguje dialkove ovladanie, central ale funguje

Príspevok od používateľa Vlados »

No tak nakoniec vakel kontakt parada, ja by som nemazal moze to pomoct dalsim ktori nevedia co z alarmom.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"