GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1080
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

Príspevok od používateľa bengal »

a3anko napísal:lenze oktavia 66kw ma variabilne turbo, a chalan ak ma kod motora 1Z, tak ma obtok, len taky malicky rozdiel...a neverim ze spodok z 1Z vydrzi 200 koni
Nie každá octavia 66kW má variabilné turbo. Octavia I pred faceliftom s kódom motora AGR mala obtokové.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Používateľov profilový obrázok
Kepro
Pilot
Pilot
Príspevky: 839
Dátum registrácie: 30.12.2007 15:36
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať používateľa:

Re: GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

Príspevok od používateľa Kepro »

kamos ma 1Z vstreky AFN + chip 130 konikov... ale citit ma motore ze uz vrci a nejde tak ako ma ist sice taha ale na zivotost to ide dole

Používateľov profilový obrázok
a3anko
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2117
Dátum registrácie: 26.03.2009 23:47
Bydlisko: Liptovsky Hradok
Kontaktovať používateľa:

Re: GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

Príspevok od používateľa a3anko »

bengal napísal:
a3anko napísal:lenze oktavia 66kw ma variabilne turbo, a chalan ak ma kod motora 1Z, tak ma obtok, len taky malicky rozdiel...a neverim ze spodok z 1Z vydrzi 200 koni
Nie každá octavia 66kW má variabilné turbo. Octavia I pred faceliftom s kódom motora AGR mala obtokové.
kamarat ma v ibize AGR variabilne turbo... ako je to mozne ? :)
Obrázok BG Profesionálna dekarbonizácia motora =>čistenie vstrekovačov,EGR,sacieho systému, výmena 100% náplne v automate,DSG,ČISTENIE DPF(FAP) na počkanie,info@dekarbo.sk 0908 903 224 http://www.dekarbo.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
Semo
Vodič
Vodič
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 12.06.2009 14:58

Re: GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

Príspevok od používateľa Semo »

a čo motor AHU? Koľko by to mohlo bezpečne vydržať?? teraz tam mám odmeraných 81kW a 280Nm...

Používateľov profilový obrázok
Shtookee
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 26.10.2010 18:24
Bydlisko: KE

Re: GOLF III 1.9 TDI 66kw a 81kw aky je rozdiel ?

Príspevok od používateľa Shtookee »

Čo sa variabilného turba týka, myslím že by sa to dalo riešiť elektronikou či už originálnou alebo dodatočnou (boost controller) či manuálny alebo elektronický. Tak isto vymeniť actuator buď na podtlak alebo pretlak ale motor minimálne na generálku spodku.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"