Dotah okna po zamknuti

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

Zdravim. Potrebujem radu chlapy. Menil som manual okna za el. v predu na GIII. Spolujazdcovo chodi v pohode,ale vodicovo nejde dotah po zamknuti. Kupoval som tam iny motorcek,ale som ho skusal ci ide ten dotah(po zamknuti) a vtedy isiel. Nahodil som to na stahovacku,stahovacku na dvere a dotah po zamknuti nejde....
Je mozne ze jak som vtedy skusal dotah tak som ho zblbol,lebo vlastne sa stale tocil motorcek,ale nenasiel koniec,kedy okno narazi na doraz? Da sa to nejak naucit aby to islo? Nejde ani po zamknuti na dialkovom,ani cez kluc. Inak je tam Magicar. Siber aj spolujazdcovo ide. Dik.

Používateľov profilový obrázok
colorconceptGT
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 23.04.2009 15:46
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa colorconceptGT »

nastartuj
vypni..nevytahuj kluc
neotvaraj dvere
stiahni najednu supu kazde okno zvlast...pri dovjedni na koniec porz este tlacitko 3-4sekundy
to iste pri vyhahovani...

vyskusaj mozno to pojde..

Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

Dik,v utorok vyskusam. A tak sa to programuje?

Používateľov profilový obrázok
colorconceptGT
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 23.04.2009 15:46
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa colorconceptGT »

nie tak sa programuje komfortne vytahovanie a otvaranie...ale za pokus to stoji,,,

Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

A to neni to iste? :)

Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

Takze nic,hento nepomohlo to programovanie. Ale zistil som,ze na kluc to islo vytiahnut,len vzdy to vyrazi poistku ked to skusam klucom,takze to nemozem robit casto. :) Niekto zo skusenostou ako na to?

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Johny »

ak ti to vyraža poistku tak bude niekde prerazený kabel alebo bude zlé relé doťahovania okien

Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

Johny napísal:ak ti to vyraža poistku tak bude niekde prerazený kabel alebo bude zlé relé doťahovania okien

Myslis ze by islo spolujazdcovo keby bolo rele v pecku? Asi skor ten kabel...,keby som vedel ci to robilo pred implantaciou okien(...tu poistku....,ci nebude nahodou problem v alarme alebo zamku,lebo ak zamknem cez alarm,tak okno sice nevyjde,ale poistka sa nevypali)...ach,teraz hladat zavadu...dvere uz rozoberat nebudem,mam to vytlmene dynamatom a uz teraz vyzera ako deravy syr.

Myslim ze aj ked by som nenasiel zavadu,tak v lete ked budem chcet mat vsetko otvorene a budem opustat auto,tak vypnem motor,stlacim raz vytiahnutie vodicovho okna(je tam este chvilu prud) a kym sa bude vytahovat,tak z auta vystupim,zavrem,zamknem cez alarm a siber a spolujazdec okno sa dotiahnu. :D

Používateľov profilový obrázok
colorconceptGT
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 23.04.2009 15:46
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa colorconceptGT »

dotah na doraze ma dooost veky odber mas tam dobru poistku...?

Warlock
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 272
Dátum registrácie: 01.05.2010 10:22
Bydlisko: TT

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Warlock »

colorconceptGT napísal:dotah na doraze ma dooost veky odber mas tam dobru poistku...?
Noo teraz ako mi tu jednu vypalilo,tak som vacsinu pozeral,teda tie v poistkovej skrini a boli ok,este kuknem tie na alarme...

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"