Dotah okna po zamknuti

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Ja mám podobný problém. Keď zo strany vodiča vytiahnem okno spolujazdca, tak sa v polovici vráti späť.Dá sa zatiahnúť iba prerušovaným stláčaním ovládania. Tak isto to reaguje aj keď sa okno ovláda z miesta spolujazdca. Ak nechám otvorené okná a zavriem dvere-pridržím kľúčik, tak sa okná vytiahnu, ale vtedy sa už spolujazdcové okno nezastaví a pekne sa zavrie. Čo to spôsobuje?

Používateľov profilový obrázok
maxell88
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2500
Dátum registrácie: 05.08.2010 02:19
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa maxell88 »

1. podobny problem mam aj ja z prednym pravym (spolujazdcovym) oknom nikdy nejde pekne naraz dole a hore stale musim stukat ovladac ci uz vodicov alebo spolujazdcov a stahne a vytiahne sa na par krat nie naraz a tak isto to funguje aj pri dotahu okien po zamknuty otocim klucik a vytiahne sa len kusok a zastane a uz sa nedovrie.. ako ostatne. v com to moze byt????

2. dalsi problem mam zo zadnym pravym oknom cez ziadny ovladac mi nejde ani hore ani dole, nereaguje vobec ani nesvieti ovladac, ovladac ci uz priamo na dverach alebo na palubke vobec mi to okno nejde, ale na dotah mi ide bez problemou aj dole aj hore na jednu supu inak mi nefinguje vobec... uz vobec neviem co stym je

za rady dakujem :)
VW Golf 7.5 GTI Performance 2.0Turbo biela perla😁

ex VolksWagen GoLf mk❹ 1.6 8v > tuningy swapy a tak na 1.8T20v
ex Daily car Skoda Octavia 1.9TDIpd dízel bez čipu :D
ex VolksWagen GoLf mk❸ 1.9tD,
ex Skoda Felicia 1.3MPI - (rodicovske)

Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Boeing737 napísal:Ja mám podobný problém. Keď zo strany vodiča vytiahnem okno spolujazdca, tak sa v polovici vráti späť.Dá sa zatiahnúť iba prerušovaným stláčaním ovládania. Tak isto to reaguje aj keď sa okno ovláda z miesta spolujazdca. Ak nechám otvorené okná a zavriem dvere-pridržím kľúčik, tak sa okná vytiahnu, ale vtedy sa už spolujazdcové okno nezastaví a pekne sa zavrie. Čo to spôsobuje?


...kua, teraz už nejde vôbec,resp. zo strany vodiča ho neviem ovládať. Ovládanie u spolujazdca ide ok.

Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Vyriešené...človek vždy hľadá veľký problém:)
Pretrhnutý kábel pod manžetou vo dverách. 5min.práca:)

Používateľov profilový obrázok
roboXXX
Vodič
Vodič
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 06.03.2011 16:06
Bydlisko: Cifer

Re: Dotah okna po zamknuti

Príspevok od používateľa roboXXX »

Ja mam el.len siber a tiez som skusa ci mi ho dovre po otoci kluca zavrelo ho tak na 3/4 a potom sup poistka tusim 15A.tiez je drotik bolavi?
ex VW VENTO 1.8 90PS
taka fialova hrkalka
Skoda octavia 1 81kw-150Ps :-)

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"