vôľa riadenia

1991 - 1997

Moderátor: saki3

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf III. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Používateľov profilový obrázok
colorconceptGT
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: 23.04.2009 15:46
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: vôľa riadenia

Príspevok od používateľa colorconceptGT »

az na malickost ze na obrasku mas riadenie bez posilovaca...ale preincip je rovnaky...len nie v vzdy byva chyba tam...

jordeeman
Vodič
Vodič
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 30.01.2009 19:05
Bydlisko: BA..LM

Re: vôľa riadenia

Príspevok od používateľa jordeeman »

colorconceptGT napísal:az na malickost ze na obrasku mas riadenie bez posilovaca...ale preincip je rovnaky...len nie v vzdy byva chyba tam...
to bolo pro informaci po com ist. a pisal som ak to je v tom :D

tu chytaju strasne ludia za slovicka , a pritom je tam ak to je v tom ..ci inde minimalne :D :)

0thomass0
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.06.2009 11:59

Re: vôľa riadenia

Príspevok od používateľa 0thomass0 »

Zdravim ja mam rovnaky problem akurat vsetko mam pomenene tyce riadenia capy ulozenia tlmicov homoklby silenbloky ramien. Pri otacani volantom nepocut buchanie no obcas pocut buchnutie pri prechode po nerovnosti a kedze mam zrejme poskodeny kotuc (krivy) tak aj pri jemnom pribrzdovani vo vyssej rychlosti pocut klepanie. Ten obrazok co tu bol som uz viedel tu skrutku som na tom riadeni aj hladal no ja ju tam nemam nevie niekto poradit ako to riadenie (volu) pritiahnut dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf III / Vento"