El.schemy

1974 - 1983

Moderátor: Ludo44

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf I. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

no a ešte ten zadny panel a konektory to je blaznovstvo mam v 4 autach 4 rôzne zapojenia a prepoje a všetko som to meral rozmyšlal čo ako bude fungovať zatial všetko funguje ale ruku do ohňa za to že je to dobre ( teda tak ako to spravne ma biť) nedam v tomto ti pomôcť takto na dialku neviem

Používateľov profilový obrázok
maniacse
Vodič
Vodič
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 13.09.2010 20:47
Bydlisko: Jacovce (To)

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa maniacse »

tu foto si ani davat nemusel, za posledne dni ju poznam naspamat, a aj tak tam je vidiet len 12 kusov.
s tymi hodnotami si mi pomohol, dikes. a co sa tyka back panelu, uz mam hotovu silovu kabelaz, nahodim to snad zajtra a premeriam si to, snad to vsetko pojde, ktovie, co tam este ten byvali majitel poprerabal.. uz aby mi cerpadlo prislo, aby som mohol ist zadymit nase cesty :D
a uz mi aj smerovky prisli, potom sa snad niekedy pochvalim fotkami.. :)

Používateľov profilový obrázok
Aleš Cordoba
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 18.01.2010 21:02
Bydlisko: Ústí nad Labem - CZ
Kontaktovať používateľa:

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Aleš Cordoba »

Ludo: klobouk dolu přesně tyhle schémata jsem potřeboval :)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
SuloNR
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 05.06.2012 21:03
Bydlisko: Poľný Kesov
Kontaktovať používateľa:

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa SuloNR »

viete mi niekto poradit ze na co su tieto koncovky??dakujem
Prílohy
snímka292.jpg
VW Golf MK1 1.6 GTD Intercooler 59kW -Daily car

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Johny »

felicia mala podobné koncovky na taku jednoduchu diagnostiku , tak možno na to . mam vag a mám podobnu redukciu

Používateľov profilový obrázok
SuloNR
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 05.06.2012 21:03
Bydlisko: Poľný Kesov
Kontaktovať používateľa:

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa SuloNR »

Johny napísal:felicia mala podobné koncovky na taku jednoduchu diagnostiku , tak možno na to . mam vag a mám podobnu redukciu
to vazne :o :o :o :o
sak to je diesel z roku 1977 :lol: :lol: :lol:
VW Golf MK1 1.6 GTD Intercooler 59kW -Daily car

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

to nie diagnostiku mali ale len benzin a ta je trochu ina koncovka , toto vyzera že je na strane kde je vyrovnavacia nadobka na vodu a niektore mali na nej čidlo hladiny vody , alebo je to na brzdovy valec neviem z tej fotky moc nevidim , no ak ti všetko funguje nechaj ich tak volné

Používateľov profilový obrázok
SuloNR
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 05.06.2012 21:03
Bydlisko: Poľný Kesov
Kontaktovať používateľa:

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa SuloNR »

viete mi niekto odfotit aku ma koncovku truba????ale na original eletrike anie uz prerabanej.....alestacila by aj farba kablu.dakujem
VW Golf MK1 1.6 GTD Intercooler 59kW -Daily car

krutidlo
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 04.02.2009 20:54
Bydlisko: ny 146

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa krutidlo »

nazdar..sledujem tie schemy ale aj tak sa z toho nejak neviem vysomarit....mam poistkovu skrinku z 15ks keramickimi poistkami...na aute bolo aj tazne...vsetko fungovalo kim som nepripojil vozik...odpalilo vsetki poistki co su k zadnym svetlam...tie co som pouzil pocas jazdy...cize obrysove,smerovki,brzdove a cuvacie svetlo...hmlovka ostala cela :mrgreen: ....pomenil som poistki (a vozik uz nezapajal :D ) ale stale odpaluje obrisovki...tak ako tu mal ludo rozpisane poistki na pozicii 13 a 14..zemnenie som precistil a kable od vozika komplet odpojil....tak ma napadlo ci nemoze byt zlepene niektore rele...ale neviem ktore rele sa tyka tych zadnych obrisovych...viete niekto poradit???....mimochodom ta ´´DIAGNOSTIKA´´ to patri k brzdovemu valcu ktori ma len 2 vyvody nie 4..tak ako to pisal ludo...mam to teraz na sciroccu..tiez nezapojene..netreba...

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

nazdar krutidlo :D
skus pozrieť napajanie osvetlenia ŠPZ niekedy sa stane že su tam tie kabliky alebo prerezane na zadnom čele a skratuju alebo su zoskratovane v svetielkach
a ešte ma napadlo nemenil si žiarovku v prednych obrisovkách ? ak maš kovove držiaky obrisovky tak tie sa daju kabliky prehodiť a potom idu do skratu

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf I"