El.schemy

1974 - 1983

Moderátor: Ludo44

Pravidlá fóra
Vitajte v sekcii Golf I. Pokial ste tu prvý raz tak si prosím prečítajte Pravidlá . Prv než založíte novú tému, prejdite si tému Často kladené otázky - FAQ , prípadne vyskúšajte vyhľadávanie.
krutidlo
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 04.02.2009 20:54
Bydlisko: ny 146

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa krutidlo »

no vidis ludo ty si diagnostika bez koncoviek :D ...ano mas pravdu kupoval som nove predne svelo a bola k nemu aj obimka aj ziarovka pre obrysovku...ale to ma vobec nenapadlo....dam to dokopi a uvidim ci to pomohlo...a tie zadne svetielka na spz skontrolujem preventyvne...dik za pomoc... 8)

Používateľov profilový obrázok
vratoo
Vodič
Vodič
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 03.08.2012 22:31
Bydlisko: Bratislava

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa vratoo »

pani nemate niekto schemu novej poistkovej skrinky? prestali mi svietit brzdove svetla, neviem ktora poistka to bude a momentalne nemam cas to vsetko vytahovat, potrebujem jazdit :D /motor 1.6D/ skusil som vymenit tu podla schemy na 1.stranke no ja mam asi inu skrinku bo zacina mi zlava zelenou 30A poistkou....
dikes

maTko5885
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2013 19:57

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa maTko5885 »

Páni, potreboval by som pomoc s podsvietením bodíkov, nesvieti mi to. Mal som vybratu celu palubouvku s budikmi no neviem kde su tie žiarovky co to osvetluju, aspon si myslim že tam by mohla byť chyba, ak tam nieje tak potom neviem kde. ďakujem

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

Na pristrojovke zo zadu hore su dve žiarovky ale v objimkach ktore osvetluju celý pristroj , no ale nemusia prave tie biť zle , svieti ti podsvietenie ovladania kurenia? ( tie pačky a prepinač na vetrak)alebo zapalovač?

maTko5885
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2013 19:57

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa maTko5885 »

Nie to podsvietenie kurenia mi tiež nesvieti, no mal som aj to kuranie vybrate a ani tam som nenašiel žiadne žiarovky....

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

a svietilo ti to niekedy?

maTko5885
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2013 19:57

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa maTko5885 »

nie, ja som ho tak kupil, že to nesvietilo, jedine čo mi svieti je jedna žiarovka, ktora je vopchana do zeleneho sklička a kolečkom sa mi da uberať a pridavať na intenzite svietenia...

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

aha k tomu som sa chcel dopracovať takže reostat ti funguje tak teraz hladaj tie žiarovky a musi to isť ,na ovladani kurenia vytiahneš otočny prepinač ku sebe a aj na pačkach konce potiahneš ku sebe a su von celu lištu potom dostaneš von ,budu tam kable na prepinač a na osvetlenie ,v takom šulku je skovana malička žiarovka

maTko5885
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.08.2013 19:57

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa maTko5885 »

hej ten reostat funguje, akurat teraz ma napadlo, že ak tam nič take nenajdem jak mi pišeš tak potiahnem kable rovno od tej žiarovky, aby som podsvietil to kurenie. Nevies mi este poradiť ako by som upevnil ten vypinač a tie pačky aby nevypadali, ked som to skladal tak dosť slabo držia, bojim sa že mi povypadaju sami

Používateľov profilový obrázok
Ludo44
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3202
Dátum registrácie: 23.05.2008 21:50
Bydlisko: Martin

Re: El.schemy

Príspevok od používateľa Ludo44 »

prepinač ta štvorcova časť je tam nasunuta na takych zapadkach ak su polamane tak to držať nebude a pačky ,tie maju na ovladani na tej železnej časti take male pružinky ,oni su vsadene v tom a pačky sa do do otvorov zasuvaju a držia ich prave tie pružinky ak tam nie su nebude to držať

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf I"