Caddy 4 volant

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Rišo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.01.2020 14:54

Caddy 4 volant

Príspevok od používateľa Rišo »

Zdravym vas clubaci,som tu novy a potreboval by som poradit,pomoct... Mam zopar veci, caddy 4 2.0tdi 75kw dsg 2016. Mal som odpojenu baterku lebo sa menil olej v prevodovke a mv volant. Po poskladani a zapojeni baterky ostal blikat symbol žhavenia,stale blika a palubne pc piše zavada start stop. To je prva vec,druha je mv volant. Obrazok 1. je povodny a 2. je novy. Tlačidla na lavej strane nefunguju len hlasitost funguje a tlačidlom mode viem zapnut len obmedzovač rychlosti. Volant bude treba asi nakodovat ak sa teda dá,neviem. Bol som aj na diagnostike ale dotičny nevedel čo a ako. Viete poradit čo stim alebo kto by to vedel? BA a okolie. Vopred Dakujem za rady!
Prílohy
stari.jpg
caddy.jpg

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: Caddy 4 volant

Príspevok od používateľa hawkeye »

Vsetky chyby su koly volantu teda mf tlacidlam, Prvy volant ma tlacidla s tempomatom druhy s ACC a tam mas problem motorovka hlada ACC preto to zhavenie ,a tym padom vypisuje chybu SSS.Dovod preco si menil volant kde su ine tlacidla?
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Rišo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.01.2020 14:54

Re: Caddy 4 volant

Príspevok od používateľa Rišo »

Pustil sa mi do volantu pes a dokusal ho. Mal som auto v garaži upratoval som ho otvorene dvere a bráchov pes tam skočil a užto bolo. Ani som si to najprv nevsimol lebo som sa bol najest a medzi tim sa pes hral s volantom. Ked som kupoval druhy volant nevšimol som si to jedno tlačitko ine. Da sa s tim niečo porobit,dorobit? Treba niečo dokupit na to ACC keby to malo fungovat?

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: Caddy 4 volant

Príspevok od používateľa hawkeye »

Prehod povodne tlacidla z poskodeneho volantu.Acc nahodit v tvojom vozidle kde je prave na ACC Ochrana komponentu nieje jednoduche ,potrebujes nove ACC alebo take ktore nepochadza z tresnej cinnosti a naviazat to online.
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"