0/0 stality RNS 510

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
miro.bocan
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 29.09.2018 19:02
Bydlisko: Košice

0/0 stality RNS 510

Príspevok od používateľa miro.bocan »

zdravim, mam original RNS 510
MODEL: 1T0 035 680L LED
SW: 5238
MAP: 8536
vsetko funguje ako ma, no ked dam navigaciu, nenajde mi ziaden satelit, a mam tam 0/0 No Fix (a moja aktualna poloha je kdesi v nemecku a nemeni sa) .... skusal som aj inu, nie čínsku interierovu gps antenu z ceska s magnetom a to isté .... a polohu mi ukazuje v nemecku pri franfurkte sa mi zda nieco na K ... Kuhl alebo co .... dal som aj test cez VAG a co sa tyka radia a navi, nehadze ziadnu chybu, ked som nemal GPS antenu, tak mi pisalo, ze tam nie je ziaden signal anteny .... restartol som niekolko krat radio, odpojil baterku aj na noc .... urobil upgrade aj downgrade SW, teraz mam najnovsi mozny original .... mapy mam najnovsie V16 ... robilo mi to aj na starych ...
keby odislo nieco na doske, mozno nejaky GPS modul, nehlasilo by to chybu? neviete niekto poradit, co este skusit alebo ci nemate podobne skusenosti s tym, som vdacny za kazdy navrh ... vsetko mi funguje aj tv tuner, ale navigacia co sa tyka polohy je mrtva ...
Golf 5 GOAL r.v. 2006 1.9 TDI 77KW 6 kvalt

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: 0/0 stality RNS 510

Príspevok od používateľa frflos »

...nie si az taky novacik aby si si nevedel pohladat existujucu temu http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=1 ... ps#p611055" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
miro.bocan
Vodič
Vodič
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 29.09.2018 19:02
Bydlisko: Košice

Re: 0/0 stality RNS 510

Príspevok od používateľa miro.bocan »

nic z toho sa netyka mojho problemu ... moj problem je ze aj ked je antena napojena a diagnostika nenajde ziadnu chybu, ako keby som tam tu antenu ani nemal ... nic nenajde, polohu mam konstatne v nemecku .... ziadne auticko v rohu nemam ... menil som niekolke verie sw, mapy, a skusal menit aj 2 rozne anteny ... aj mimo auta som skusal, kedze jedna ma 5m, restartoval navi ... nic nepomohlo ... tam co pisu sa netyka mna ... mne skor pride ze mi mozno odisiel gps modul, myslel som si ze sa to da kupit a vymenit, ale ako som pozeral, je to na motherboard radia ... cize jedine asi oprava ... pozna niekto niekoho kto opravuje rns 510 v KE?
Golf 5 GOAL r.v. 2006 1.9 TDI 77KW 6 kvalt

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: 0/0 stality RNS 510

Príspevok od používateľa frflos »

...ked si tam aj odpoved nenasiel, tak si mal pokracovat v existujucej teme a nie zakladat novu s rovnakym problemom straty gps signalu. Na radia tu je majsterko ejne len je z BB a radia mu chalani posielaju postou alebo kurierom, ked nie su z okolia
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"