Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
dzuro358
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20.02.2014 14:20

Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa dzuro358 »

Ahojte, mam problem s tym ze mi stale pipa a preblikava otvorenie kufra, neviem co stym je zamok je v poriadku aj mechanizmus otvarania. Jedna sa o passat variant 2014. Kable tiez vyzeraju v poriadku teda aspon tie pod platom na dverach a v pante.

Používateľov profilový obrázok
zajcev
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 23.08.2008 00:42
Bydlisko: ZA + okolie

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa zajcev »

Akurát som išiel napísať tento istý problem. Včera počas jazdy mi začalo signalizovať otvorenie zadných kufrovych dverí. Zastavim, otvorím, zabuchnem, 5 minút dobre a zase. Keď odstavim auto zamknem na DO všetko ok. Za 5 minút sa rozsvieti otvorený kufor a spustí sa alarm. Bora variant. Dzuro, ty to máš ako so zamknutim, nehulaka ti auto?

Používateľov profilový obrázok
zajcev
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 23.08.2008 00:42
Bydlisko: ZA + okolie

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa zajcev »

A ešte toľko, že keď signalizuje otvorenie, tak pritom sú riadne zavreté a keď hulaka alarm tiež sa nedajú otvoriť. Sú riadne zatvorené.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa frflos »

...len zlomene kable alebo zly zamok vo dverach
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

dzuro358
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20.02.2014 14:20

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa dzuro358 »

Nemam alarm takze nehulaka, ale robi mi presne to iste skusil som vymenit spinac na otvaranie ale robi to stale, zamok je podla mna dobry lebo drzi dobre zatvoreny aj zamknuty, takze asi len kable neviem. Ked svieti otvorenie nejde ani zadny stierac

dzuro358
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20.02.2014 14:20

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa dzuro358 »

ahoj nasiel som na tomto fore topic s tym istym problemom, pisu tam o nejakom zaoxidovanom konektore v kufri, malo by to byt pod tapacirom v lavej casti kufra. Skusim to pozriet ked budem doma. Tebe sa nieco podarilo poriesit ?

dzuro358
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20.02.2014 14:20

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa dzuro358 »

Ahoj dnes som sa pustil do opravy podla odporucani a chybu som nasiel, presne ako bolo v popise. V jednom konektore bola nazrazana voda z hadicky ostrekovaca zadneho okna, a preto to robilo sarapatu ! Ak chces fotky najdes v sekcii passat B7. Vela zdaru ahoj

Používateľov profilový obrázok
zajcev
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1298
Dátum registrácie: 23.08.2008 00:42
Bydlisko: ZA + okolie

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa zajcev »

dzuro358 napísal:Ahoj dnes som sa pustil do opravy podla odporucani a chybu som nasiel, presne ako bolo v popise. V jednom konektore bola nazrazana voda z hadicky ostrekovaca zadneho okna, a preto to robilo sarapatu ! Ak chces fotky najdes v sekcii passat B7. Vela zdaru ahoj
Mám ísť zajtra k elektrikarovi. Poviem mu aj o tejto alternative. Vdaka. Potom dám vedieť

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Indikuje otvoreny kufor ajked nieje

Príspevok od používateľa janosik93 »

menim tie kompletne kabelaže ako na pase . prelomi sa hadička a voda natečie do konektora, ktorý tam niekedy normálne celý vyhorí
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"