Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Lucinka7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2017 21:26

Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa Lucinka7 »

Zdravím, poraďte mi pls..pistanie pri cca 2000 otáčkach môže byť turbo a hádzanie autá do núdzového rezimu s blikajucou kontrolou zhavicov a vypísanie "motor do dilni" je zas chyba egr ventilu?môže egr ventil, čo ma nastarosti akurát tak nevypustat všetku spinu do ovzdusia, hádzať auto do núdzového režimu že sa nedá pridať plyn a musím vypnúť, zapnúť až potom sa dá ísť ďalej??? 2 mesiace mám tieto chyby, teda pískanie pri 2000 otáčkach som pred dvoma mesiacmi nemala,to sa pridružilo až potom. 4 mechanici mi to auto už opravovali, menili nejaké ventili, filtre,vyberali riadiacu jednotku a neviem co este. Len auto má stále rovnaké chyby.. U každého som nechala pár stovák a odišla preč lebo si s tým auto nikto nevie dať rady. A zistilo sme ze tam neni orig motor ale z golfu,tak parada no.Ten eger ventil som si už na fóre našla a keďže nie som mechanik tak sa chcem spýtať či teda môže byť toto ta chyba alebo neviem čo už mám robiť. V takom stave ho nepredam,lebo mi ho vypína ..už zvažujem vw original servis. Môžte mi pls niekto poradiť? Auto mam 5 mesiacov a z toho viac ako 2 je v servisoch,tak som stastna :( :( ,:( dakujem pekne

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa frflos »

...a diagnostika co pisala tym "mechanikom"? Napis odkial si a mozno ti poradime ozajstneho mechanika
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Lucinka7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2017 21:26

Re: Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa Lucinka7 »

Posledný spomínal niečo ze nedostatočné plnenie tlaku v turbe?netuším, niečo také. A ostatní vraveli že diagnostika neukázala žiadnu chybu ... Kezmarok.
Dik zatiaľ

Používateľov profilový obrázok
tapo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 02.05.2009 22:24
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Kontaktovať používateľa:

Re: Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa tapo »

Nemoze to byt len derava hadica co tlaci turbo? alebo egr trubka? pozerali na auto aj inak ako len cez pc?

Používateľov profilový obrázok
tapo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 371
Dátum registrácie: 02.05.2009 22:24
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Kontaktovať používateľa:

Re: Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa tapo »

A najlepsie by ti bolo zajst za clenom Janosik 93. Je zo Spisskej novej vsi. Skus mu napisat sukromnu spravu.

Lucinka7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.11.2017 21:26

Re: Passat 2007 4 motion,2.0 diesel

Príspevok od používateľa Lucinka7 »

Ďakujem ..skúsim ;)

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"