Sachs performance a golf 5

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Mathoo08
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.01.2016 16:52

Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Mathoo08 »

Zdravim pani kupil som golfa ktory mal menenu dvojhmotu za jednohmotak sachs perormance v cene spojky cca 1300 e v nemecku dost mi vadil hukot na neutrali precital som dost prispevkov ohladom tejto spojky a zaujimal by ma nazor ludi ktori sa stym stretli ci ten hukot normalny alebo sa to da ostranit chlap vravel ze to moze robit prevodovka dal som tam komplet novy repas prevodovky a stale to robi bolo mi povedane ze to moze robit posledne lamela aj ked mi to nejde do hlavy do hlavy niekto realnu skusenost stym ? Hlavne co sa tyka tejto spojky dakujem za pomoc

Používateľov profilový obrázok
Stanulik37
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 23.07.2014 11:41
Bydlisko: Trnava

Re: Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Stanulik37 »

ked je to jednohmota chybu hladaj tam, od vyroby tam ma byt dvojhmota... tiez som tam mal jednohmotu ale bolo to moc nekomfortne jazdenie
Mk5 by Stenly, AMA Exhaust systems, KW podvozok, CAT-off, EGR-off, farebné budíky, xenóny, R32 zadné svetlá, gti packet a kopu ineho... http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=81&t=64884" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
Stanulik37
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1251
Dátum registrácie: 23.07.2014 11:41
Bydlisko: Trnava

Re: Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Stanulik37 »

sranda je ale že si začal od prevodovky, takto si dal minimalne 100€ len za robotu o repase ani nehovorim, a ak budeš chcet riesit vymenu spojky tak tento proces podstupis zas kedze treba skoro všetko prec z vodicovej strany
Mk5 by Stenly, AMA Exhaust systems, KW podvozok, CAT-off, EGR-off, farebné budíky, xenóny, R32 zadné svetlá, gti packet a kopu ineho... http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=81&t=64884" onclick="window.open(this.href);return false;

Mathoo08
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.01.2016 16:52

Re: Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Mathoo08 »

Takto dam to na pravu mieru chlap tam menil jednohmotu kvoli vykonu auta golf ma cca 200 koni prevodovka uz bola ko preto ten repas a spojku rozlozenie mam v cene ja potrebujem pomoc od nkekoho co mal tuto spojku v aute nie ze kde som mal zacat a podobne

Rusty727
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.04.2017 19:45
Bydlisko: Rohožník [MA]

Re: Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Rusty727 »

Ak sa jedna o 6kvalt tak to bude hrkotat na neutrali, treba dat spat dvojhmotu.
Passat Variant 2.0TDI CR 81kw Highline
VCDS 17.8.0

Mathoo08
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 17.01.2016 16:52

Re: Sachs performance a golf 5

Príspevok od používateľa Mathoo08 »

Ano nemam ine riesenie idem tam kupit origo sachs dvojhmotu a tuto sportovu predam je jej skoda nema ani 3000 km ale ten hrkot mi proste vadi

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"