Problem so spojkou a nasledny unik oleja z prevodovky - B7

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Fourge
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.09.2016 13:21

Problem so spojkou a nasledny unik oleja z prevodovky - B7

Príspevok od používateľa Fourge »

Zdravim vsetkych
Pred par dnami mi zacal motor vydavat divne zvuky pri uvolnenej spojke, bez zaradenej rychlosti, po stlaceni spojky, zvuk stihol, bolo to nieco ako pravidelne suchanie. Dnes po prichode domov som nasiel za autom olejove kvapky. Dal som dole kryt motora a z prevodovky tecie olej, po odstaveni auta vytieklo este asi 2 deci. Olej tecie z diery, ktora vyzera ako by bola predtym zaslepena nejakym stuplom, nema zavit. Viete mi poradit co stym ? Je mi asi jasne, ze bude potrebna minimalne vymena spojky. Viete mi odporucit dobreho mechanika alebo servis, kde to neodflaknu a spravia dobru robotu ? Idealne okolie Trnava, Galanta, Nitra popripade aj Bratislava..
Auto: Passat B7 2012 2.0TDI motor CFF
Vopred dakujem za pomoc.
Obrázok
Obrázok

jzak
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 11.12.2015 21:33

Re: Problem so spojkou a nasledny unik oleja z prevodovky -

Príspevok od používateľa jzak »

najskorej pritlačak dral do prevodovky az tam spravil dieru lebo z tej diery co hovoriš olej nemože tiect lebo tam nieje olej len spojka
uz som to videl viac krat ak by si to chcel spravit 0950416719

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so spojkou a nasledny unik oleja z prevodovky -

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Na pritlacnom taniery ti zlomilo po kraji tie nozicky a to ti suchalo o obal prevodovky.keby si to riesil zvcasu ked pocul ten sramot tak bj di oredisiel skodam

truli
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: 19.02.2008 16:13
Bydlisko: BB

Re: Problem so spojkou a nasledny unik oleja z prevodovky -

Príspevok od používateľa truli »

Kľudne zotrvak mohol nacat hlavnú hriadeľ tam je gufero ktoré pustí. Stáva sa ale veľmi málo.
VAG 19.1, VAS 5054+ODIS 2.2,ODIS ,OPRAVA DSG PREVODOVIEK VÝMENA OLEJA V AUTOMATICKÝCH PREVODOVKÁCH STROJOM Čistenie vstrekov všetkých aj aj palivovej sústavy, testovanie benzínových vstrekov na skúšobnej stolici

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"