Co to moze byt.

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
robozaho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 443
Dátum registrácie: 04.12.2011 22:23
Bydlisko: MT, Italy

Co to moze byt.

Príspevok od používateľa robozaho »

Zdravim,


potrebujem radu. Nedavno som isiel autom a z nicoho nic mi vystrelila rucicka otackomera na vyssie otacky samovolne a hned sa vratila do normalu. Bolo to pocas jazdy. A v zapati vypisalo PORUCHA MOTORU do servisu a rozsvietila sa kontrolka motora. Po zhasnuti motora sa to uz neopakovalo a ked sme to dali na diagnostiku nabol tam ziaden zaznam. No dnes ked som isiel a podradil v spatnom zrkadle som si vsimol biely dym. Plus som si vsimol, ze zapnem ventilaciu a dam ju na 18 stupnov ide teply vzduch a ked prestavim na modre policko az potom ide studeny. Predtym to vsak nerobilo. Mozu mat tieto veci nejalu spojitost navzajom. Viete mi poradit co s tym a niekoho kto by vedel pomoct z Martina alebo okolia Martina.

Dakujem.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Co to moze byt.

Príspevok od používateľa frflos »

...to uz je trochu moc, ked takyto prispevok prida niekto co tu nie je prvy den a ani mesiac :roll: ani auto ani motor a este aj ten nazov temy
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
robozaho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 443
Dátum registrácie: 04.12.2011 22:23
Bydlisko: MT, Italy

Re: Co to moze byt.

Príspevok od používateľa robozaho »

...veru. Neviem co ma tvoja pripomienka spolocne s temou. Oznacenie motora ti asi tazko pomoze resp.jeho kod

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Co to moze byt.

Príspevok od používateľa dream7000 »

sorry frflos že nepoznáš pánove auto.....zrejme má nejaké auto s modrým políčkom a ide mu odtiaľ teplý vzduch, ktovie či benzín alebo diesel, ale lieta mu ručička, zadymilo na bielo a napísalo porucha motoru...nechápem ako mu nevieme poradiť a dávame sem príspevky off topic....http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=75&t=68874" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Co to moze byt.

Príspevok od používateľa frflos »

...kedze nasa snaha sa neceni, tak dufam, ze sa uz nikto dalsi snazit ani nebude
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"